zaterdag 16 oktober 2021

Jeroen Stomphorst en Arend-Jan Boekesteijn: Evangelisch-Liberaal 1-2-tje

We vielen er gisterenavond in het midden in op NPOradio1, Langs de Lijn en omstreken: Evangelische Omroepman Jeroen Stomphorst was druk bezig de stelling te pushen dat ongevaccineerden achteraan moeten sluiten voor hulp als ze ziek worden. Arend Jan Boekesteijn had een andere, maar in essentie weinig andere insteek: Mensen die "weigeren" te injecteren, en "weigeren" zich te laten testen zijn... "A-SO-CI-AAL!". Beetje poging tot "gaslighting", meneer Boekesteijn?

Want als ik dit persoonlijk op zou moeten vatten, zou ik zo'n "A-SO-CI-AAL!" zijn, die, mocht hij ernstige Covid krijgen, zich met een tweederangs zorg tevreden zou moeten stellen.

Allereerst, Arend Jan Boekestijn, met zijn geëxalteerde "A-SO-CI-AAL!"; dat is natuurlijk weinig anders dan een eenvoudige variatie op de dames in de Kamer die Gideon van Mijeren attackeerden met: "WAL-GE-LIJK!"

Vragen, vragen, vragen...

Maar waarom vroeg Stopmphorst de liberaal (in naam) Boekesteijn niet hoe hij zich dat voorstelde: Mijn dagelijkse kopje koffie rond koffietijd in mijn plaatselijke stam-café, hoe stelt hij zich dat voor? Dat ik me dagelijks even laat penetreren om mijn onschuld gezondheid te bewijzen? En waar is de liberaal Boekestijn dan bang voor? Hij is toch gevaccineerd, en ik niet? Wie loopt er dan risico? Ohh, maar het is voor de IC's. Maar als nu 80% veilig is, en vorig jaar toen nog 100% "onveilig was", hoe kan die laatste 20% "onveiligen" dan voor meer druk op de zorg leiden als vorig jaar? Vragen, vragen, vragen... WALGELIJK!

Evangelie

En dan Jeroen Stomphorst, wij wezen hem op twitter op zijn gepush om ongevaccineerden zorg te onthouden. Hij reageerde HIER. Hij stelde dat het (slechts) om een stelling ging. Wij antwoordden hem dat het één het ander niet uitsluit. Je kunt via een stelling uitstekend een narratief pushen. Heel sneaky eigenlijk. En je dan verschuilen, "ja, het was maar een stelling, hoorrr." Het was een glibberige stelling waarmee hij dat idee aan het pushen was. Waarom zou een ongevaccineerde minder zorg moeten krijgen dan anderen? Waar gaan we heen? Een roker minder longzorg? Een skieër minder zorg bij botbreuken? Een drinker minder leverzorg? Politici en staatsjournalisten minder zorg bij gewetensproblemen? Gevaccineerden minder zorg bij bijwerkingen? Het slaat natuurlijk allemaal nergens op, maar Evangelicus Stomphorst verdedigde de stelling met verve, als verdedigde hij het Evangelie. (Dat het in de kerk ook anders kan bewijst Dominee Paul Visser, HIER)

Agressie

Waar komt die enorme agressie van vaccinatie-pushers toch vandaan? Die enorme vaccin-nijd. Een agressie die we bij ongevaccineerden trouwens niet zien, terwijl die juist alle reden zouden hebben: de continue propaganda voor injecteren waar ongevaccineerden ongevraagd aan meebetalen. De mondkapdeal van Sywert. De injecties zelf waar sommige mensen Miljardair van worden. Wordt allemaal mede betaald door de ongevaccineerden die om niets gevraagd is En dan moeten ongevaccineerde kroeg- en restaurantbazen ook nog eens ongevaccineerde klanten de toegang weigeren en mogen ongevaccineerden veel plekken niet meer in. Ja, u leest het goed: ongevaccineerden mogen geen koffie meer drinken bij ongevaccineerde café-bazen, omdat de gevaccineerde Hugo dat de ongevaccineerden verbiedt. Maar nog steeds zijn de Arend Jan en Hugo agressief tegen ongevaccineerden, die vinden zij... WALGELIJK!


Hoeveel verdient Arend Jan Boekesteijn eigenlijk met al zijn praatjes, waar het gaslighten niet van de lucht is? Bij BNR is hij niet weg te slaan met Rob de Wijk, waar hij zelden een milimeter afwijkt van de radicale NATO-lijn, en ook op de staatsradio duikt hij regelmatig op, met zijn zalvende stem met het donkere timbre, maar die qua inhoud radicaal, geniepig en sluw is...WALGELIJK "A-SO-CI-AAL!"

Zou Dominee Paul Visser het over Stomphorst en Boekesteijn hebben als hij het erover heeft dat we op een stiekeme en geniepige manier op een dwaalspoor gezet worden?


donderdag 14 oktober 2021

De Jinek Spagaat

Wat een wereld van verschil!!!

Gisteren zagen we per ongeluk een stukje van de Jinek Show.

Starring: Erns Kuipers en Eva Jinkek. Co-starring: Splinter.

Ernst had het eerst over dat "de code" (euemistisch voor Apartheids regieme) nog wel tot eind van de winter van kracht moet blijven. Gewillige en onderdanige Eva: "Dus tot Januari, Februari, Maart?"; Kuipers streng er overheen: "Eind Mei, April..."

Oorlog = Vrede

Zelfs de seizoenen veranderen tijdens de uitzending van Jinek, "while they speak"! Eind van de winter was vroeger altijd eind Februari! Maar Corana en klimaatverandering zorgen ervoor dat eind van de winter nu eind Mei is! Vroeger was dat het begin van de zomer, nu is dat het eind van de winter! Vrouw is man! Oorlog is vrede! Winter is zomer! Zomer is winter! Ernst is integer! Corona is a Bitch. Jinek is top!

Splinter!

En Jinek en haar gasten als Splinter luisterden aandachtig en zwegen als brave onderdanige burgers bij het bezoek van de representant van de macht; keken als geparaliseerde konijnen in de koplampen van een op hen inrijdende vrachtwagen. Splinter was op dat moment trouwens niet enkel op RTL-4 te zien. Hij was gelijktijdig ook op NL-1 in een special te zien. Splinter Chabot gelijktijdig op twee nationale kanalen op de Nederlandse tv... als dit een indicatie  is voor de staat waarin dit land verkeert...

Jinek-spagaat

Maar vergelijk de onderdanige en gewillige benadering door Jinek van Apartheids-regime promotor Kuipers met haar sluwe en giftige bendadering van de vrijheids-promotor en dissident Thierry Baudet of Raisa Blommesteijn. Die werden verwelkomt in een compleet voorbereide slangenkuil, compleet met valstrikken, opzetjes en een attack-cabaretier (bij Baudet) en een handgeefhysterica (Roos Moggré bij Blommestijn). We mogen wel spreken van een Jinek-spagaat.

Rio

Zoals we in ons vorige artikel stelden: het begint lachwekkend te worden in Theatro Hollandia! Ook in vervolg op ons vorige artikel, zie hier het volgende deel van Chris en Carol in Rio. Chris woonde 6 jaar in Rio rondom de Olympische Spelen, in de tijd dat je volgens de Nederlandse staatssjoernalisten twee straten achter Copacobana gegarandeerd beroofd zou worden. Hoor Chris HIER op 18:49 vertellen, staande in het gevaarlijkste deel van Rio, hoe hij, als Gringo, inderdaad dagelijks beroofd werd: WALGELIJK! Iets wat in Nederland gelukkig NOOIT gebeurt.


woensdag 13 oktober 2021

Rio de Janeiro: QR-vrij en Fantastico!

Valt het jullie ook op dat de propaganda op staatsradio en staatstv steeds meer, feller en hysterischer lijkt te worden?

Lachen...
Of je nou naar Jinek kijkt, waar je een fragment ziet van een tienermeisje dat geen injectie wilde maar er uiteindelijk toch maar één nam, "omdat ze anders "de Mac" niet meer in kwam", en dan de reactie in de studio: Hahahahaha. Dat niveau dus.
"Doe mij maar 2x de experimentele Pfizer, en daarna een zwartkleurige drank met Aspertaam en Acesulfame Potassium met nog wat voedingswaarde-arm junkfood alstublieft. Hahahahaha."


Durf niet
Of BNR radio vanmorgen voor twaalfen: 2 dames die tegen elkaar opbieden hoe belangrijk de injecties zijn: "Ik durf nu wel naar de kroeg omdat ik weet dat er geen ongevaccineerden zijn", en de ander: "Ja, echt hè? Ik vind ook, we nemen allemaal een griepprik, of laten ons prikken als we naar Indonesië gaan, dus waar hebben we het over?"

Ab ook over Bijbel
En dan hebben we het nog niet eens over onze staatstalkshow, Op1, met van den Brink (met het hoofd geschikt voor radio) die dan voor een item over de Bijbel, Ab "Geef me de Whisky" Osterhous aan tafel heeft. Gaat het in de Bijbel dan ook over de Mexicaanse Griep of Corona? Kortom, het begint lachwekkend te worden.

WALGELIJK!
Maar de propaganda is niet enkel van vandaag en ook niet enkel met betrekking tot Corona. Er zijn landen, Rusland is er één van die continue aangevallen dienen te worden. Brazilië is ook zo'n land. Nu bemoeit het NOS-sjoernaal zich met een maandverbandwet waar Bolsonaro geen zin in heeft om daar zijn handtekening onder te zetten. Jaïr heeft geen zin an staats-maandverband: WALGELIJK!

Copacobana & Ipanema
Maar die aanvallen op het mooie Brazilië waren er ook al een paar jaar geleden met de Olympische Spelen. Twee straten achter het strand van Copacabana zou je je leven niet meer veilig zijn. Kijk naar de video onderstaand van Chris en Carol in Rio, en zie inderdaad wat een vreselijke stad het is, waar je niet kunt fietsen (ironie-mode staat aan) en waar je inderdaad rond Copacabana, maar ook rond Ipanema, op nagenoeg elke straathoek beroofd wordt. Onzin natuurlijk. Wat hebben Nederlandse staatssjoernalisten weer geprobeerd ons te neppen. Rio blijkt gewoon een geweldige stad te zijn, waar, ook als je er woont en werkt zoals Chris stelt, het lijkt alsof je op vakantie bent: WALGELIJK!


Vaccinatieschade
Zojuist op radio 1: Mannen lijden aan ontstoken hartzakjes; bekende Nederlandse schaatser (Kjeld Nuis, inmiddels hersteld) ook; reactie van de dienstdoende arts op de staatsradio: kan verholpen worden met ontstekingsremmers. Volgende onderwerp. In eigen omgeving: vrouw (met kinderen, leeftijd pak 'em beet 40 jaar), heeft toch maar de dubbele spuit genomen: menstruatieafwijkingen en (tijdelijke) herpes rond de middel. Volgende onderwerp....

Moordaanslag op Rutte
Na het Kaagverhaal ("durfde de hond niet meer uit te laten") van gisteren is de staats-NOS vandaag druk met het verhaal van "de moordaanslag" op Rutte. "Er werd een moordaanslag beraamd", maar ook, "de man bedreigde Rutte op internet en zocht daar een wapen". Het is van tweeën één volgens ons: Of je beraamt serieus iets, maar dan ga je dat niet via de socials aankondigen. Of je zwamt erover op de socials, maar dan kun je niet met droge ogen beweren dat die persoon dat serieus aan het beramen is.

Pomp-100Euro-grens ontmaagding...


Blik's 100 Euro per tankbeurt grens is vandaag ontmaagd... en niet zo'n beetje ook, direct doorgepompt tot EUR 105,09! En stemmen mag van mevrouw Kaag volgende verkiezingen op een nummer, in plaats van op een naam! Welkom in teatro Hollandia!

vrijdag 8 oktober 2021

De onderstroom van de samenleving | De Andere Krant Podcast #1

"We gaan het wel zelf doen"

Dit is het thema van de nieuwste editie van "De Andere Krant". 

De repressie van de afgelopen anderhalf jaar heeft tot vele nieuwe initiatieven geleid op diverse terreinen, los van de staat, de overheid en BIG Corp.

De Andere Krant is daar natuurlijk ook een voorbeeld van. Deze krant is voor iedereen. Iedereen moet hem kunnen lezen en begrijpen. Het wordt nu een weekkrant. En dat is een mijlpaal; dus je kunt je op hem abonneren, maar je kunt hem ook in de winkel (Bruna?) kopen. Doe dat!

Een ander artikel in de nieuwe editie gaat over de vaccinatieschade en die is enorm met de nieuwe en experimentele injecties.


De Andere Krant was eerst een themakrant, Rusland, energie, gezondheid. Nu wordt het meer een krant met ook nieuws. En de politiek? Het gekrakeel laat de Andere Krant links liggen. Dat is meer afleiding.

"We zijn ook op zoek naar luchtige zaken"

donderdag 7 oktober 2021

Kort Geding Huig Plug, schokkend! 7 oktober 2021

BOMBSHELL - Sloopt Huig Plug hier Rutte en Demmink? De staat Nederland wankelt. 

Of... hoe gaat Rutte dit weer spinnen?

Gaan de gereguleerde en gecontroleerde media dit weer negeren? Weer een stapje verder naar hun complete irrelevantie?

Poppenkast Theater Holland draait overuren

Beatrix gaat op bezoek en moet in haar tasje laten kijken alsof de scanner daar bij kan, en daarna loopt de hele stoet, zonder QR-controle door. Wat is dit voor een poppenkast? Waar houdt het op? Zelfs in Noord Korea is minder staatspoppenkast.

Even in uw tasje scannen, houd u hem maar open mevrouw van Amsberg... Daarna loopt de hele stoet gewoon door (zoals het hoort...) Wie gelooft deze poppenkast nog?

Verblijfsvergunning, vakantie, huis, sauna, frisse lucht, vrije cafétoegang, meer nabij, grond, alles voor eur 8.000, het kan met behulp van Natalya in Vitebsk.

dinsdag 5 oktober 2021

Benzineprijzen Europa

Wij worden in Nederland, met afstand, getrakteerd op de hoogste benzineprijzen door onze geliefde leiders.

Brandstofprijzen Europa

Wat kost een liter benzine, diesel of lpg in Europa?

Ga je met de auto op vakantie naar het buitenland en wil je weten hoeveel je kwijt bent voor brandstof? We zetten brandstofprijzen in Europa voor je op een rij.

Snel naar

Euro 95 (E10) | Diesel (B7) | Lpg

Benzineprijzen, lpg- en dieselprijzen Europa

Bekijk in de tabel wat je betaalt voor een liter benzine, diesel of lpg in Europa. Alle prijzen worden vermeld in euro's. De brandstofprijzen worden met regelmaat ververst. De datum waarop de brandstofprijzen zijn geactualiseerd staat onder de tabel. Klik op het land voor meer informatie over het tanken.

Let op: de vermelde prijzen zijn de adviesprijzen en gelden ter indicatie. Het staat tankstations vrij om af te wijken van deze prijzen.

LandEuro 95 (E10)Diesel (B7)Lpg
Albanië1.3861.3770.561
Andorra1.2501.067
België1.5321.5410.699
Bosnië en Herzegovina1.1671.1030.656
Bulgarije1.1351.1080.587
Cyprus1.2991.316
Denemarken1.7171.502
Duitsland1.5451.3980.735
Estland1.4581.2510.694
Finland1.7071.508
Frankrijk1.5861.4770.876
Griekenland1.7031.4040.882
Groot-Brittannie1.5801.5980.777
Hongarije1.2991.2760.787
Ierland1.5481.436
IJsland1.6591.551
Italië1.6751.5260.690
Kroatië1.4511.4040.713
Letland1.3101.2050.690
Litouwen1.3301.2100.683
Luxemburg1.3731.2760.671
Malta1.3401.211
Moldavië1.0080.8170.621
Nederland1.8561.4910.790
Noord-Macedonië1.1851.0070.633
Noorwegen1.7561.607
Oekraïne0.9640.9090.563
Oostenrijk1.3221.259
Polen1.2581.2000.606
Portugal1.6711.4550.738
Roemenië1.2101.1790.526
Rusland0.5810.5730.395
Servië1.3751.3840.776
Slovenië1.2791.3250.746
Slowakije1.4241.2810.680
Spanje1.4291.2790.784
Tsjechië1.3311.2460.583
Turkije0.7720.7240.496
Wit-Rusland0.7120.7120.371
Zweden1.6431.7731.174
Zwitserland1.4711.4990.915

Laatst bijgewerkt: 27-09-2021

maandag 4 oktober 2021

Kou lijden om Rusland te pesten...

Ja mensen, het gaat nu hard: wonen, bijna 20% erbij, prijzen aan de pomp op recordhoogte, gasprijzen door het dak. Om het eens over het laatste te hebben: degenen die een directe deal met de Russen hebben gesloten, kopen het spul in voor 220 Eurootjes en kunnen het verkopen voor usd 1200 (een goeie eur 1000). Hoe word ik gas-handelaar??

Het zijn allen gecreëerde crises. Gas zat. Rusland levert graag iedereeen, maar onze politici willen niet geleverd krijgen. Ze beginnen een beetje op de Oekraïeners te lijken. Die officiëel geen Russisch gas meer kopen, maar nu via via, en tegen veel hogere, torenhoge, prijzen het alsnog kopen.

Lees de details, in het Duits, HIER. Wat laten de EU-politici zich weer kennen en voor de kar spannen van alles en iedereen behalve voor de kar van de burger. Wat had het op het Europeser continent fantastisch geregeld kunnen zijn: overal schoon en goedkoop gas uit Rusland; wij lekker warm, de Russen geld om bij ons te besteden, samen sterk. Maar nee, niet voor onze beroeps-politici, die doen liever dit ("Frieren sich lieber die Ohren ab!"):

Die Idiotie wird durch eine fertige Gaspipeline aus Russland – Nord Stream-2 – unterstrichen, die die hausgemachte Energiekrise in Europa jederzeit abwenden kann. Aber nicht doch! Um Russland zu ärgern, frieren sie sich lieber die Ohren ab. So ist das jetzt in Europa.

Gasproductie en logistiek; het is, zeker voor de Russen, geen rocket-science. Als de (politieke) wil er is, kan de lijn er zo zijn. Maar als men de lijn wil torpederen, kan dat ook, en betaalt de burger de prijs of zit in de kou, en de industrie zit met hogere kostprijzen.


zondag 3 oktober 2021

3OktoberAmsterdam: Creativiteit, Humor, Doorzettingsvermogen

Wat een creativiteit, wat een humor, wat een doorzettingsvermogen, wat een energie en wat een opkomst. Laten Telegraaf en AD, maar het achterhoedegevecht voeren door door te blijven zagen over een galg (complete HOAX, want er was helemaal niks aan de hand, zie de beelden, HIER). Wij weten wel beter. Links, Rechts, Jong, Oud, gevaccineerd of ongevaccineerd, de eenheid was enorm.

Zie onze twitter voor meer foto's van de man met het sing-sing pak en de luier. Hij had een enorme aantrekkingskracht op de vrouwen! :-)

Bovenstaande foto's zijn van het einde van de demonstratie, al ruim na 16:00 uur, toen het gebeuren officieel al voorbij was maar er nog een massa mensen aanwezig was. 

Kijk voor bewegende beelden naar onze Twitterfeed, maar we noemen er hier een paar met link: Dit is het begin, achter de Dam, als de stoet in beweging komt. Halverwege de route stond het mobiele FvD cafe met Thierry Baudet. Ook de honden waren van de partij en ook die lusten geen droog brood van Hugo's dwangbeleid. In de stromende regen ging de stoet door: Hugo de Clown.

zaterdag 2 oktober 2021

Wat heeft "Waku Waku" opgeleverd?

Blik zelf heeft zich in het begin ook flink laten meeslepen met het Waku Waku verhaal. Maar wat is er met Waku Waku nou bereikt? Meer voor- of nadelen? Wij neigen eerder naar het laatste:

* Zelf in het café meegemaakt "Waku Waku praktijken willen we niet"

* Procederen op het bord (de rechtspraak) van de vijand, wat voor een nut heeft dat?

* Telkens die rechtzaken verliezen, en die verliezen accepteren, en die afstralen naar anderen, waarvan het nog maar de vraag is of het geen show-proces was zoals Martin Vrijland zich afvraagt (hij heeft er een serie van inmiddels 3 artikelen aan gewijd, vind die op zijn Website HIER.

* Telkens "in liefde" blijven noemen, wat bereik je daarmee?

* Domper voor de verzetsmensen

* Afschrikking voor de gemiddelde horeca-eigenaar

* C.O.? (Contolled Opposition?)

* Wij weten het ook niet; Geef in de comments jouw analyse.

Ondertussen...

Laat Bruls zich gaan en noemt hij meebuigende horecazaak "laffaards" en heeft Café66 aan het Spaarne in Haarlem er geen zin meer in en kapt ermee. Begrijpelijk.




donderdag 30 september 2021

Roos Moggré (Staats TV) in paniek om uitgestoken hand (!) van Raisa

Lees het hele artikel bij De Dagelijkse Standaard HIER, inclusief ontluisterende beelden (zien!), maar wat de jankende profi-dames tegen rugrechthoudende first-timer Raisa  (Russische roots?) Blommestijn in collaboratie met, en bij Jinek doen, is een nieuw dieptepunt. Roos Moggré (Eén Vandaag, LINDA) is volledig in haar wiek geschoten, omdat Raisa het gore lef had (ironie-modus is aan) met een uitgestoken hand (kortgeleden nog het symbool voor openheid en verbinding) binnen durft te komen bij hun klupje van Eva, Roos en Sanne. De zurige staatssjoernalist Roos Moggré zakt helemaal door de ondergrens op huilie huilie gebied door absurd giftig op die uitgestoken hand te reageren. Raisa doet nog tot twee maal toe een poging het goed te maken met excuses maar Roos is niet te vermurwen en toont de beweegelijkheid op vergevingsgezindheidsgebied als van een rotsblok.... Geen woorden meer voor.

Ps: wat organiseert Jinek het altijd listig; je nodigt een -volgens ons- onervaren Raisa Blommestijn uit, en organiseert een complete slangenkuil om haar heen met Sanne, Roos en Eva zelf; laat Raisa nauwelijks uitpraten, stelt vooringenomen vragen, doet er een framende saus overheen, en als staats tv pion Roos dan uithaalt, zit je achterover, laat het gebeuren, en denk je als Eva-alles voor het geld-Jinek waarschijnlijk, "yeah!". Zeer doorzichtig.


Zondag a.s. 3 Okt 12:00 uur Dam Amsterdam: Voor Vrijheid

Blik gaat proberen erbij te zijn zondag. Laat in de comments, als de privacy-omstandigheden het toelaten, weten of je wel/niet komt. 


Ondertussen brengt Jandino Jinek een vernietigende slag toe. Jinek had gezegd dat die niet wilde komen, bang voor negatieve reacties. Blijkt hij een heel genuanceerd statement te hebben gemaakt waar je bij de opportunistische Eva -alles voor het geld-Jinek niets van terug te vinden. (Werkt de link via Instagram eventueel niet, kun je ook bij Telegraaf kijken)




woensdag 29 september 2021

Horeca: "Ik heb zelf ook geen QR-code, loop maar door"

We hadden zin in een lekker hapje, en trokken erop uit naar een gezellig restaurantje in het midden van het land. Aangekomen troffen we bij de voordeur een groepje van 3 dames die druk met hun telefoon in de weer waren om hun QR-code te tonen aan de ober. Toen waren wij aan de beurt: 

Stiekem

"Goedenavond", wij: "Goedenavond, een tafeltje voor drie, heeft u dat?". Ober: "Jazeker, mag ik uw QR-code?". Wij: "QR-code? Nee, die hebben we niet." Ober kijkt even om zich heen, niemand verder in de buurt: "Loop maar door, dan doen we het stiekem, ik heb er zelf ook geen."

Kortom: Prima opgelost! Wil je je QR-code tonen, prima! Heb je er geen? Ook prima, iedereen welkom! (Zoals het hoort natuurlijk).

Tweede etablissement: kroeg.

We hadden lekker gegeten, en hadden nog zin in een afzakkertje en kwamen langs een gezellige kroeg, en wij naar binnen. Aangekomen bij de bar: "Goedenavond.", "Goedenavond, we zouden graag wat willen drinken", "Da's prima, hebben jullie de check-app? ", "Nee, helaas, die hebben we niet", "Oei", barman kijkt een beetje moeilijk, dame aan de bar mengt zich er ook enigszins in, maar neutraal verder. Barman kijkt een beetje om zich heen, verder kijkt niemand, mompelt iets van "2.500 euro boete.. moet voorzichtig zijn", om uiteindelijk de verlossende woorden uit te spreken, "Ok, wat willen jullie drinken?". Wij doen onze bestelling, en keuvelen samen met hem hoe de wereld veranderd is. Deze situatie hadden wij ons 2 jaar geleden ook niet kunnen voorstellen en hij ook niet. Dat je voorzichtig moet zijn met het inschenken van iemand zonder vaccinatie-paspoort omdat het een undercover vaccinatie-paspoort-controleur kan zijn....

Kortom: De angst van de horeca is geen angst voor corona of voor ongevaccineerden, maar voor Rutte en Hugo's undercover staats-vaccinatie-QRcode-controleurs. Lees deze zin nog even 3 of 5 keer over. Daarna achter je oor krabben, mag.


"Ik heb geen QR-code, geef me een Whisky, alstjeblieft, een dubbele". Ga er maar aanstaan als kroegbaas; ga je de mogelijke undercover agent van Rutte en Hugo inschenken met het risico op een boete (eur 2500), of wijs je hem af. (Natuurlijk schenkt hij de man in, maar het feit dat het al een geperpicieerd risico is, is geweldig bedacht door het regime.)

Ook Rene Pluijm is de onzinnigheid en zinloosheid van het QRtel zat.



dinsdag 28 september 2021

Verzetsmensen verslaan desperate agenten bij Waku Waku Utrecht

Vanavond hebben verzetsmensen restaurant Waku Waku verdedigd en uiteindelijk is de desperate politie, die er zelf ook niks meer van snapt, afgedropen. Winning!

Een restaurant van je burgemeester moeten gaan sluiten omdat het restaurant NIET discrimineert, logisch dat de agenten wel bijna kunnen janken, en uiteindelijk dropen ze af. Het beleid is, zoals Mona Keijzer terecht zei, niet meer uit te leggen. Ook hoopgevend om te zien hoe snel het verzet zich organiseert en Waku Waku verdedigd heeft en gewonnen. Respect voor al deze mensen. Bekijk de beelden HIER.

En er is meer goed nieuws. Het QRtel kaartenhuis is aan het instorten. Vanavond keerde in Haarlem een CDA-wethouder zich tegen het QRtel dwangbeleid. Victorie ook in Haarlem. Trots.

En dan nog dit...

Vorige week konden we alle café's en restaurants in, en moest de hond soms buiten blijven en zijn plasje tegen een boom doen.

Deze week mag de hond vele restaurants en café's in, maar moet ik, volgens de oekazes van Hugo, buiten blijven, en mijn plasje tegen een boom doen...


UPDATE 28-9-2021 12:25 UUR
ALSNOG DWANGSLUITING WAKU WAKU, ZIE VERORDENING, HIER.


maandag 27 september 2021

Krachtig en Karaktervol Statement Mona Keijzer

 HET IS NIET MEER UIT TE LEGGEN



DE IRONIE...

Terwijl bij ons de teugels steeds verder aangehaald worden, is het in Scandinavië bijna overal weer normaal. Dit HIER is Stavanger, Noorwegen, waar mensen weer dicht op elkaar gepakt bij elkaar komen, zonder QR-onzin of wat dan ook.

Help Stand.nl met nieuwe stellingsuggesties

Op de staatsradio is op werkdagen dagelijks van 9:30 tot 10:00 het staatsinbelprogramma "stand.nl", te beluisteren. Dat was ooit nog wel een beetje interessant toen er nog vrij spontaan ingebeld kon worden; tegenwoordig wordt het voornamelijk gevuld met eigen community leden; los daarvan is de intro meestal een gesprek van zo'n 15 minuten met een geselecteerde "staatsdeskundige".

Vandaag was de stelling:

Stand.nl: 'De uitbreiding van de coronapas is goed bevallen'

Uiteraard is op deze stelling niet meer serieus te reageren. Het enige wat we voor Stand.nl en zijn onderdanige presentator Carl Johann de Zwart en redakteuren, kunnen doen is hen nieuwe stelling-suggesties te doen. Wij doen een voorzetje maar voel je vrij om in de comments ze ook van nieuwe suggesties te voorzien:

1. Het apartheidsregime in Zuid Afrika had zo zijn voordelen.

2. De inval in Irak was een geweldige actie.

3. We missen de harde lockdowns.

4. "Nur für Geimpften" en "slegs vir ingeënt", klinkt eigenlijk best lekker.

5. De NPO is lekker bezig en loopt helemaal niet aan de staatsleiband.

6. Rutten en Hugo zijn onze geliefde leiders.

7. Vaccineren maakt vrij.

8.

9.

10.

En dan nog dit...

Wij zijn dit weekend in horeca en museum geweest, binnen, buiten, natje, droogje, bakkie, hapje; nergens maar dan ook nergens (waar wij waren) was er ook maar sprake van een QR-code. Vertel wat jouw ervaringen zijn van dit weekend. Is het regime een brug te ver gegaan met de Nederlanders?






vrijdag 24 september 2021

Morgen Grootste Mars Den Haag 12:00

 Thierry Baudet loopt ook mee:



Thierry Baudet dient moties in: geen QR-dictatuur!

GE-NI-AAL - Baudet 23 September 2021, laat.

Geniale Baudet speelt het spel op hun bord niet mee

Het geslijm* was gisteren niet van de lucht, de ene fractievoorzitter had nog meer lof voor Rutte en de fijne debatten dan de ander.

Niemand, maar dan ook niemand, noemde Corona en de apartheidsstaat die ze vanaf morgen willen optuigen.

En dan komt Baudet, HIER, die Corona en de apartheidsstaat wel op de agenda zet. En als klap op de vuurpijl een motie indient om Hugo de Jonge te dwingen geen minachting meer te tonen. Hoe geniaal wil je het hebben? Maar dat was nog niet alles. Dan komt de klap op de klap van de vuurpijl en leest hij een stuk Poëzie voor, waar niemand iets van snapt. Caroline van der Plas komt dan en vraagt om "de Jip en Janneke versie", wan haar intellect zou onvoldoende zijn voor dit stuk proza. Waarop Baudet het katheder verlaat en eindigt: "Het is geen proza, het is poëzie".

SCHIT-TE-REND!

Dan komt de volgende spreker en breekt er geroezemoes uit. Niemand luistert naar de volgende. Het gaat om Baudet. Wat deed hij nou zojuist? De kamervoorzitster moet optreden en maant de meisjes tot stilte. Baudet speelt het spelletje niet mee op hun bord en vaart zijn eigen koers. Gelijk heeft hij. Knap.

EINDUITSLAG

BAUDET - Rest van de Kamer   10  -  0



* Het geslijm, en de hypocrisie, zit hem er juist in dat ze naar Baudet zich volstrekt zich misdragen: uitsluiten, pesten, karaktermoorden, zonder inhoudelijk te worden (erger is er niet), en dan onder elkaar slijmen, complimenteren, fijn samen. Het is in dat licht dat Baudet het geniaal deed gisteren.