dinsdag 5 oktober 2021

Benzineprijzen Europa

Wij worden in Nederland, met afstand, getrakteerd op de hoogste benzineprijzen door onze geliefde leiders.

Brandstofprijzen Europa

Wat kost een liter benzine, diesel of lpg in Europa?

Ga je met de auto op vakantie naar het buitenland en wil je weten hoeveel je kwijt bent voor brandstof? We zetten brandstofprijzen in Europa voor je op een rij.

Snel naar

Euro 95 (E10) | Diesel (B7) | Lpg

Benzineprijzen, lpg- en dieselprijzen Europa

Bekijk in de tabel wat je betaalt voor een liter benzine, diesel of lpg in Europa. Alle prijzen worden vermeld in euro's. De brandstofprijzen worden met regelmaat ververst. De datum waarop de brandstofprijzen zijn geactualiseerd staat onder de tabel. Klik op het land voor meer informatie over het tanken.

Let op: de vermelde prijzen zijn de adviesprijzen en gelden ter indicatie. Het staat tankstations vrij om af te wijken van deze prijzen.

LandEuro 95 (E10)Diesel (B7)Lpg
Albanië1.3861.3770.561
Andorra1.2501.067
België1.5321.5410.699
Bosnië en Herzegovina1.1671.1030.656
Bulgarije1.1351.1080.587
Cyprus1.2991.316
Denemarken1.7171.502
Duitsland1.5451.3980.735
Estland1.4581.2510.694
Finland1.7071.508
Frankrijk1.5861.4770.876
Griekenland1.7031.4040.882
Groot-Brittannie1.5801.5980.777
Hongarije1.2991.2760.787
Ierland1.5481.436
IJsland1.6591.551
Italië1.6751.5260.690
Kroatië1.4511.4040.713
Letland1.3101.2050.690
Litouwen1.3301.2100.683
Luxemburg1.3731.2760.671
Malta1.3401.211
Moldavië1.0080.8170.621
Nederland1.8561.4910.790
Noord-Macedonië1.1851.0070.633
Noorwegen1.7561.607
Oekraïne0.9640.9090.563
Oostenrijk1.3221.259
Polen1.2581.2000.606
Portugal1.6711.4550.738
Roemenië1.2101.1790.526
Rusland0.5810.5730.395
Servië1.3751.3840.776
Slovenië1.2791.3250.746
Slowakije1.4241.2810.680
Spanje1.4291.2790.784
Tsjechië1.3311.2460.583
Turkije0.7720.7240.496
Wit-Rusland0.7120.7120.371
Zweden1.6431.7731.174
Zwitserland1.4711.4990.915

Laatst bijgewerkt: 27-09-2021

114 opmerkingen:

  1. De geliefde regering van de volksrepubliek Nederland is tevens aan het kijken hoe ze het voor werkgevers makkelijker kunnen maken om hun werknemers zich te laten vaccineren. (vanuit Israël weten we dat je zelfs door je werkgever ontslagen kan/moet worden als je altijd van huis werkt)

    Kabinet kijkt naar inzet coronatoegangsbewijzen voor werknemers: ‘QRankzinnig’
    https://www.ninefornews.nl/kabinet-kijkt-naar-inzet-coronatoegangsbewijzen-voor-werknemers-qrankzinnig/

    Nee, oligarch verkondigde geen angstporno!

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Het rare vind ik, dat de oppositie de regeerders steeds voorzetjes geeft, waar het fout zou kunnen gaan. Op die manier worden gaten in de wetgeving zichtbaar, die dan razendsnel, nou ja, worden gerepareerd. Soms denk ik: Laat maar rustig in de soep lopen en het via de rechter uitvechten. Dat duurt veel langer en kost tijd.

      Verwijderen
    2. @ Oli

      Pilatustactiek. De politiek wast haar handen in onschuld. Laat het bedrijfsleven de randen van de wet opzoeken en dan mag de rechter het allemaal uitmaken. Deze hoogleraar vindt dat een strak plan:

      https://www.skipr.nl/nieuws/hoogleraar-gezondheidsrecht-geen-wetswijziging-nodig-voor-vaccinatieplicht/

      En wie dan zegt dat we een nepparlement hebben en een partijdige rechtspraak is natuurlijk een demagoog, een populist, en sowieso een nazi.

      Verwijderen
    3. Laat je maar niet van de wijs brengen.
      Door niemand niet.
      https://stichtingcoronaonderzoek.nl/vaccineren-is-niet-verplicht/

      Verwijderen
    4. Hahaha, heb je nog niet door dat je in het nieuwe normaal leeft Eddy? Oude normen bestaan en betekenen niks meer. Het enige wat politiek/ambtenarij tegenhoudt van draconische maatregelen is of het volk het pikt en of ze het kunnen afdwingen.
      Wij zijn de macht en wij geven ze de macht en zij weten dat.
      Zolang wij achter de hypnose schermen blijven zitten en angst kunnen blijven zaaien en zij hun verhaal kunnen verkopen gaat het voor hen goed en kunnen ze doorgaan.

      Verwijderen
  2. Kijken kunnen ze lang.
    Maar het gaat niet gebeuren.
    Het mes snijdt namelijk aan twee kanten.
    En daar wrikt de schoen.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Mee eens, maar ergens moet er zand in de motor komen.
      De mensen moeten in een hogere trilling komen en van achter de hypnose schermen- die hun trillingen verlagen- vandaan komen en zeggen pleur op met die QR code en die vax pas.

      Verwijderen
  3. Gisteren en een gedeelte van vandaag lagen FB, Inst en WA eruit.
    Dit schijnt een gecoördineerde truc te zijn van Mark Z., die hier wordt uitgelegd.
    Ik sluit het niet uit, dat dit wel eens waarheid zou kunnen zijn. Het raakt mij niet, ik heb geen van 3-en.
    Es wäre besser om niet te veel laten weten, of je wel- of niet gefeksieneert bent. Het geheim, wat je alleen deelt met S. 😉
    Feind hört mit.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. [Dit schijnt een gecoördineerde truc te zijn van Mark Z., die hier wordt uitgelegd.]

      Hoe hebben ze dit dan voor elkaar gekregen? Ik begreep dat ze zelf niet bij de data konden + dat werknemers (leve het internet of all things) het bedrijfspand niet eens in konden.

      Verwijderen
    2. Ze hebben simpelweg de servers (met de data) losgekoppeld van het Internet, zodat niemand erbij kon. Ondertussen het programma gedraaid wat nodig was om in die data te kijken en zodra dat was afgelopen alles weer hersteld. Het personeel, dat niet naar binnen kon, waren de mindere goden, die dat niet mochten weten. Denk je echt, dat in die gebouwen helemaal geen mensen waren?
      Computers kunnen zonder menselijk toezicht gewoon hun werk doen. Dit was geen ongeluk, maar een geplande actie.

      Verwijderen
    3. Deze reactie is verwijderd door de auteur.

      Verwijderen
    4. Hier een zelfde overweging, wat er is gebeurd. Geen ongeluk(je), maar een doelbewuste actie.
      DNS is het telefoonboek van Internet. Iedere computer, die iets van Internet opvraagt, gaat altijd naar een DNS-server. Zonder DNS geen Internet, of je moet de i.p.-nummers kennen.

      Verwijderen
    5. Inmiddels zijn 70 meloen schaapjes overgestapt naar Telegram. Telegram is net zo erg als FB, WA en IG. De eigenaar is lid van het WEF en kijkt de politie ook mee.
      Wel handig is, dat op Telegram een kanaal schijnt te zijn, waarin huisartsen vermeld staan, die 'het niet zo nauw' nemen met de regels. Mag je zelf opzoeken.

      Iemand overweegt Threema in het draadje van Patrick S. Dat zit in Zwitserland. Maar daar zit ook onderhand de hele troep van superrijken ondergedoken. Dus weinig fiducie in.

      Ik heb Session gedownload, wat er goed uitziet, ook v.w.b. de voorwaarden en opbouw. (onion-routing en open-source).

      Verwijderen
    6. De vrienden van Matt de Kunstenaar willen ons net zo behandelen als ze de lijfeigenen in het Pools-Litouws-Oekkraïens rijk ebehandelden ( 1500 tot 1800) en de Russen ( 1917 -1960) en de Perzen ( het boek Esther uit de bijbel) : als dieren die dood mogen.
      Maar dan hoeven ze Facebook toch niet stil te leggen om een stukje softweare in te bouwen?

      Nee, ze toveren gewoon een ex-medewerkster als Klokkeluider tevoorschijn die getuigt dat Facebook veel te weinig censuur toe paste, waardoor er een staatsgreep dreigde te gebeuren op 6 januari.

      Dan heeft Markje Z. mooi een alibi om die censuur veel strenger te maken. Hij moet wel ! Heb medelijden met Mark. Hij kan niet anders.
      Het is ook goed voor ons allemaal: meer censuur.

      Verwijderen
    7. [Maar dan hoeven ze Facebook toch niet stil te leggen om een stukje softweare in te bouwen? ]

      [Nee, ze toveren gewoon een ex-medewerkster als Klokkeluider tevoorschijn die getuigt dat Facebook veel te weinig censuur toe paste, waardoor er een staatsgreep dreigde te gebeuren op 6 januari. ]

      Dit begrijp ik ook niet nee, waarom heel FB platleggen om iets te doen wat ze zonder die fratsen ook kunnen doen zowel technisch als zoals in de tweede quote omschreven.

      Verwijderen
    8. [waarom heel FB platleggen om iets te doen wat ze zonder die fratsen ook kunnen doen]
      Daarom moet je ook -in dit geval- niet luisteren naar de -opgevoerde- klokkenluid(st)er.
      Sommige acties zijn dermate ingrijpend in een systeem, dat je dat niet in een draaiend systeem kunt doen. Daarvoor moet je begrijpen, hoe die apparatuur/systeem werkt. Ik gok erop, dat ze iets met de data hebben gedaan.

      Verwijderen
    9. @G.B., blijkbaar heb je een ICT achtergrond, kun je het mij uitleggen? Want ik begrijp het echt niet. Hier is een overzicht van de bekende datacentra van FB: https://baxtel.com/map (volgens mij achterhaald want ik zag gister een overzicht met veel meer centra voorbij komen). Hoe hebben ze dit stiekem (want dat is de claim) gedaan terwijl ze onderling niet konden communiceren. Zoals iemand uitlegde: het is alsof de navigatie jouw adres kwijt is, je kunt er niet meer naar toe navigeren, je huis staat er nog maar je kunt er niet meer naar toe. Ik begrijp dus echt niet hoe ze met de data hebben kunnen rommelen (nog afgezien van het feit dat mensen dat straks echt gaan melden als ze hun data kwijt zijn)

      Verwijderen
    10. Ik ga het proberen uit te leggen. De afkoppeling heeft plaatsgevonden, door de DNS-servers een ander adres te geven. Een DNS-server is het telefoonboek van Internet. Blik-enz wordt vertaald naar een ip-nummer, waaronder Blik-enz bekend staat. Dus als je de DNS-server afkoppelt, kan jouw computer niets meer vinden en 'bestaat jouw adres' niet meer. Het navigatievoorbeeld is correct. Tom-Tom = DNS.

      [terwijl ze onderling niet konden communiceren]
      Tuurlijk kunnen ze dat wel, want zij beheren zelf hun DNS-servers. Ze kunnen onder elkaar communiceren, omdat zij zelf de nieuwe DNS-adressen weten.

      Uiteraard kan ik niet exact vertellen wat er is gebeurd, dit blijft koffiedik kijken. Ik denk, dat ze gegevens hebben verzameld van mensen met een bepaalde overtuiging. En dan kijken, welke woorden het meest door hen worden gebruikt. Daarop kunnen ze dan alle andere mensen onder vangen. Al die gegevens moeten worden verzameld en geprint; zelfs de snelste harddisk heeft daar tijd voor nodig. Het gaat hier over miljoenen, zo niet miljarden accounts met complete data. Ik denk niet, dat data zijn verdwenen.
      Maar de te taggen mensen zijn nu wel bekend en zullen de een na de ander hun account kwijtraken. (Ik denk, dat hij een van de eerste slachtoffers is van die actie.)
      Feitelijk worden FB, WA en Inst nu opgeschoond van mensen, met een -niet-welgevallige-mening van de neefjes. Eigenlijk is dit een inhaalslag van iets, wat al een tijdje gaande is.

      De actie kost enorm veel rekenkracht, waardoor servers overbelast kunnen raken, als dit 'tussen de bedrijven door' moet worden gedaan. Daarom liever de boel plat leggen en daarna weer herstellen.

      Ik ga er van uit, dat jij met Windows werkt. Iedere keer als jij een update doet, moet het hele systeem weer worden gestart, ook al ging het maar over 1 lullig programmaatje.
      Linux, wat ook MZ gebruikt, hoeft dat bijna nooit: het geupdate programma wordt beëindigd en opnieuw opgestart, niet het hele systeem.
      Alleen in de uitzonderlijke situatie, dat een kernel wordt geïnstalleerd, moet wel een complete systeemstart worden gedaan. De kernel is het hart van het systeem, van waaruit de meeste apparaten worden bestuurd. Windows heeft ook een kernel.

      Mijn ict-kennis is autodidactisch, begonnen in 1999, toen Windows de zoveelste -toen dure- dvd verklootte. Daarna begonnen met Linux, waar ik nog nooit spijt van heb gehad. Pl/min 20 boeken gelezen over alle onderwerpen van ict.

      Verwijderen
    11. Uit mijn post van 12:47 in deze draad: [Dat zit in Zwitserland. Dus weinig fiducie in.]
      Gekeken bij Protonmail, een mailserver in Zwitserland, met een -kuch- absolute garantie op privacy. Dus -ook- al niet, vergeet het maar. Het kost ze dus duizenden klanten, maar ik betaalde toch al niet. Zodra iets over Internet routeert, ben je de pisang.

      Verwijderen
    12. De ontwikkelaar van Protonmail in een Ted-Talk.

      Maar met aanvullende maatregelen is het toch een beetje veilig.

      Verwijderen
    13. Hier een bericht over die DNS-servers en ook iets over de toegang tot het gebouw.

      Verwijderen
  4. Identiteit Wolf is al bekend.
    Ook dat hij geen gen prik heeft genomen.
    Zo what?
    Ga nou niet de popie jopie uithangen hier Wolf.
    Niet vaccineren is geen misdaad. Zal het ook nooit worden al roepen onwetende het wel.
    Niks aan de hand…….. doorlopen dus.

    BeantwoordenVerwijderen
  5. 't Is eigenlijk ook niet de bedoeling dat je in Nederland over een auto beschikt. Laat staan dat je er ook nog daadwerkelijk de weg mee op gaat. Niet als je minder dan een ton of zo per jaar verdient tenminste.

    https://www.rabobank.nl/kennis/s011131940-tijd-voor-een-nieuw-inkomstenbelastingstelsel

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Ze gaan bezit belasten. You own nothing and will not be happy.

      Uiteraard mag je geen auto meer bezitten. Een auto is vrijheid. Je moet een zelf rijdende Uber auto bestellen en naar een van te voren ingeprogrammeerde plaats laten rijden.

      Verwijderen
  6. Ik verdien minder dan een ton per jaar.
    En toch een afbetaalde auto van €50.000,- met volle tank.
    Daarbij ieder jaar belasting terug gave.
    Volgend jaar koop ik weer een andere.
    Die onzin wat Dawg altijd neer plempt heb ik niks aan. Misschien zit die arme stakker in de stront dat hij altijd zo negatief overkomt als het om financiën gaat.
    Niet mijn probleem. doorrijden Eddy 😁

    BeantwoordenVerwijderen
  7. [Een demonstratie is niet genoeg als je de monsters wilt verdrijven.], bron: https://janbennink.com/een-demonstratie-is-niet-genoeg-als-je-de-monsters-wilt-verdrijven/

    Uit het artikel:

    [We zullen het anders moeten doen als we ons land willen “de-monstreren” Als we willen dat er iets verandert is een rondje hossen om de Oude Kerk niet genoeg.

    We zullen anders tegen “demonstreren” aan moeten kijken. En er een andere invulling aan moeten geven.

    Demonstrare, betekent niets meer of minder dan aantonen. “laten zien”.

    Wij mogen niet langer onze positieve energie en onze kennis bewaren voor elkaar, ons enthousiasme niet reserveren voor ons rituele uitje in Amsterdam of Den Haag. Hoe gezellig het ook is.

    Als we echt iets willen veranderen, moeten we iedere dag als 25000 ambassadeurs van rede, liefde en vergevingsgezindheid, gaan demonstreren in onze eigen omgeving.

    Niet door leuzen te schreeuwen of keihard te juichen, maar door deel te nemen aan het debat, door te ons uit te spreken tijdens borrels en gemeenteraadsvergaderingen, door onze vinger op te steken tijdens ouderavonden. Door op onze eigen schoolpleinen, in ons eigen bedrijf, op onze eigen feestjes en in onze eigen buurt verbindingen leggen en elkaar’s geluid versterken. Door steeds te laten zien hoe het zit. En te laten zien dat we de dictatuur niet pikken.

    Geladen met kennis waar zoveel mensen van verstoken blijven, moeten we steeds opnieuw onze vingers durven zetten in de gapende scheuren van het afbrokkelende covid en qr narratief. En iedereen uit de hypnose halen die daar ook maar een beetje voor open staat.

    Geduldig de boosheid en uitsluiting trotseren en gaandeweg mens na mens de schellen van de ogen laten vallen.

    Het confronteren van je eigen moeder of je collega’s, het opstaan tijdens een schoolvergadering of discussies voeren met je voetbalteam vereist meer moed, dan het trotseren van een peloton M.E’ers, maar alleen door iedere dag te demonstreren tussen de mensen waar we van houden, jagen we de monsters weg uit Nederland. ]

    En dit is dus precies wat ik bedoel als ik schrijf dat er meer vormen van verzet zijn dan alleen demonstreren.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Ware woorden van deze Bennink.
      Maar als je niet snapot waar de oorspromng ligt, zal je niet ver komen.
      Zelfs de joodse Ron Unz signaleert dat Corona wellicht een aanval was van gekke joodse activisten (zich Neocon noemend) op China, omdat ze nu eenmaal vinde dat ze de wereld moeten overheersen en deels uitroeien.
      (Ze hebben nooit anders gedacht. Zie mijn reactie over Mat Johnson, hieronder.)

      https://www.unz.com/announcement/is-the-tide-finally-turning-on-covid-as-an-american-biowarfare-attack/

      Verwijderen
    2. Juist voor SDR, niet voor JV.

      Verwijderen
    3. [Zelfs de joodse Ron Unz signaleert dat Corona wellicht een aanval was van gekke joodse activisten ]

      Zoals ik al eerder schreef: slechtste biowapen ooit.

      Gain of function onderzoek waarbij iets fout is gegaan (uitgevoerd in China en gefinancierd door de V.S.) lijkt me net zo waarschijnlijk of misschien zelfs waarschijnlijker.

      Verwijderen
    4. Je hebt Ron Unz in 3 minuten beluisterd? Dat is snel.
      Of oordeel je gewoon over zaken die je niet beluisterd hebt?
      Dat leidt tot stagnatie van het denken.

      ( Ik heb Unz beluisterd, vanochtend, maar nu is er alleen nog een
      artikel. Hier wel een podcast over dat onderwerp, 2 maand oud: https://www.unz.com/runz/american-pravda-waging-biological-warfare/

      Verwijderen
    5. [Je hebt Ron Unz in 3 minuten beluisterd? Dat is snel.
      Of oordeel je gewoon over zaken die je niet beluisterd hebt?
      Dat leidt tot stagnatie van het denken.]

      Ik luister nooit naar podcasts, zeker niet als ik tussendoor iets anders doe, dat leidt af en leidt tot verkeerde conclusies. Ik lees liever en de Unz site staat in mijn favorietenlijst.

      Verwijderen
    6. [We zullen het anders moeten doen als we ons land willen “de-monstreren” Als we willen dat er iets verandert is een rondje hossen om de Oude Kerk niet genoeg]

      Die gedachte leefde ook heel sterk bij me tijdens en na de demo's van afgelopen zondag in Amsterdam en die van de zaterdag daarvoor in Den Haag.

      Verwijderen
    7. @ SDR.
      Ik weet niet wat je bedoelt met 'slechtste biowapen ooit.'
      ---
      Geen twijfel mogelijk: dit was Gain of Function onderzoek, mede gefinancierd door het NIH ( baas: Fauci) Opmerkelijk: de CIA wilde er niet aan mee doen.

      Gain of function: officieel motief: Jezelf kunnen wapenen tegen mogelijke gevaarlkijke virussen die kunnen ontstaan.

      Werkelijk motief: Zelf dat wapen in jouw kast hebben liggen, voor het geval dat...

      Obama verbood dit soort onderzoek, wat dan Fauci de kans bood om aan China te vragen of zij het daar wilden doen. ( Ik denk dat Obama gebruikt werd voor deze listige aanpak).
      Voor China een Catch 22: Weigeren is link. Niet weigeren geeft ook risisco ( zoals we nu zien).


      T a v "slechtste biowapen ooit': Ron Unz beweert niet dat de Neocons alle chinezen wilden doden.

      Ze wilden de economie kapot maken. Wat daar heel goed voor werkt is: een erg besmettelijk virus ( waardoor grote delen van de work-force ziek worden, en lockdowns nodig zijn) met een vrij lage sterfte-kans. Zo kan de epidemie jaren door gaan en de economie totaal vernietigen.

      Ze hadden niet verwacht dat China het zo effectief zou pareren ( waardoor schade voor China te overzien was) en ze hadden niet gedacht dat het de VS zo zou treffen ( Sars Cov 1 en MERS hadden de VS ook niet 'bereikt')

      Verwijderen
    8. Het biowapen is de Fekzien.
      Het viruswapen was de angstporno waardoor de mensen in de rij stonden om het biowapen in te laten spuiten.

      Verwijderen
    9. @ JV

      Domste wat je kan doen is 'de jodenkaart trekken'.

      "Here are key facts and sources about the alleged “pandemic”, that will help you get a grasp on what has happened to the world since January 2020, and help you enlighten any of your friends who might be still trapped in the New Normal fog (click links to skip):

      https://off-guardian.org/2021/09/22/30-facts-you-need-to-know-your-covid-cribsheet/

      Verwijderen
    10. @SDR

      [Zoals ik al eerder schreef: slechtste biowapen ooit.]

      Heb het artikel van Unz niet gelezen, maar de idee dat het de neocons te doen zou zijn om China te grazen te nemen komt op mij niet bijster geloofwaardig over.

      Of misschien zelfs een dwaalspoor om de paniek zo hoog mogelijk op te poken.


      Verwijderen
    11. Onbegrijpelijke tekst van me. Is iets weggevallen

      @SDR

      [Zoals ik al eerder schreef: slechtste biowapen ooit.]

      Heb het artikel van Unz niet gelezen, maar de idee dat het de neocons te doen zou zijn om China te grazen te nemen komt op mij niet bijster geloofwaardig over.

      Ik hou er rekening mee dat het narratief van corona als biowapen zelfs bewust als dwaalspoor in omloop is gebracht om de paniekgolf nog eens extra op te poken.

      Verwijderen
    12. [maar de idee dat het de neocons te doen zou zijn om China te grazen te nemen komt op mij niet bijster geloofwaardig over.]

      Mij ook niet, het kan echter ook niet uitgesloten worden, Unz baseert zich vooral op het feit dat de V.S. al (veel) langer met bio-warfare bezig is. Ik zou de artikelen opnieuw moeten lezen om te zien of hij zich ook op harde data over corona baseert. Het onderzoek van Alina Chan (https://twitter.com/Ayjchan) bijvoorbeeld doet dat wel (harde data).


      [Ik hou er rekening mee dat het narratief van corona als biowapen zelfs bewust als dwaalspoor in omloop is gebracht om de paniekgolf nog eens extra op te poken.]

      Of om de aandacht af te leiden van wat er werkelijk gebeurd is en wie de daders zijn.

      Verwijderen
    13. [Of om de aandacht af te leiden van wat er werkelijk gebeurd is]

      Tja, dan heb je toch iets gemist.

      Verwijderen
    14. @G.B., nee dat heb ik niet, dat was mij bekend.

      Verwijderen
    15. Van Kessel heeft meer interessante zaken aangekaart: https://www.bitchute.com/video/MBLYah1Dtxyq/

      Verwijderen
    16. @SDR: dank je wel voor de link.

      Verwijderen
    17. @G.B., die moet je echt bekijken. Heel interessant en hij onderbouwt het allemaal. Jaren geleden kwam ik een site tegen waar dit werd aangekaart, helaas ben ik die kwijt en kan ik het niet terugvinden maar daar werd in grote lijnen hetzelfde gemeld.

      Verwijderen
    18. Ik heb 'm gedownload en ga vanavond kijken. Ik denk, dat ik 'm al eens -gedeeltelijk- heb gezien. Ik heb al eerder stukken gelezen, dat de regering & koninklijk huis feitelijk geen enkel recht van spreken meer hebben, toen ze in mei 1940 vluchtten voor de Duitsers. Ook de 'regering in ballingschap' was illegaal.

      Verwijderen
    19. [maar door deel te nemen aan het debat]
      Heb je al eens wat tweets van anti-wappies bekeken? Alleen maar schelden, ad-hominems en ontkenning van de feiten. Ook mensen met de beste bedoelingen worden afgezeken. Die lui zijn door mij opgegeven, die leren het nooit. Gaat niet werken.
      Zelfs #hommel_b heeft PO respectvol aangepakt. Geen antwoord gevonden, of hij het überhaupt heeft gelezen.

      Verwijderen
  8. Een nieuwe bron ontdekt: dr Matthew Raphael Johnson.

    Een engelse professor die alles weet over Rusland in de Middeleeuwen.

    En vooral: de rol die onze joodse vrienden in Rusland speelden.

    Een oudere website van hem: https://theorthodoxnationalist.wordpress.com/

    Hier een nieuwe website, met podcasts:

    https://www.radioalbion.com/

    In de podcast hieronder vertelt hij over Rusland en over de 2014 opstand in de Oekraïne:
    https://www.radioalbion.com/2021/09/the-orthodox-nationalist-oleg-platonov.html

    Twee opmerkelijke zaken:
    In Rusland tijdens de 18 en 19e eeuw waren de lonen voor de werknemers hoger dan in de rest van Europa.
    (Ook reisverslagen vuit die tijd bevestigen dat.)

    Maar toen onze joodse vrienden daar 'het arbeiders paradijs' hadden gerealiseerd (met veel geld van de opper bankier Jacob Schiff uit New York, toen was het pure armoe troef in de Soviet Unie voor de gewone man.

    Tweede feit dat in de podcast aan bod komt: In 2014 wilden de joden een 'Nieuw Khazaria' vestigen in de Oekraïne. Ze wetendat ze daar vandaan komen, en wilden het land weer in bezit nemen.


    Wie enig idee wil hebben wat ons te wachten staat doet er goed aan om de landen te bestuderen waar onze joodse vrienden volledig de macht hadden. Zodat je nog tijdig zelfmoord kan plegen... Of in verzet kan komen.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Jacob Schiff werkte voor de Rothschilds en daar leven wij nu ook onder JV. Het lot wat Rusland in 1917 ten deel viel, valt ons nu ook ten deel. Alleen nu is het wereldwijd. Communisme 2.0

      Verwijderen
    2. [Wie enig idee wil hebben wat ons te wachten staat doet er goed aan om de landen te bestuderen waar onze joodse vrienden volledig de macht hadden. ]

      Je wil maar niet begrijpen dat het kapitalisme van het grootkapitaal en het communisme twee zijden van dezelfde munt zijn. In beide gevallen is het plebs de slaaf die werkt voor een (kleine) elite, echter in het eerste geval merkt het plebs niet in een gevangenis c.q. slavensysteem te werken, in het tweede geval is dat stukken duidelijker. Je leeft dus al je hele leven (het westen sinds 1913) onder heerschappij van de neefjes.

      Verwijderen
    3. [Zodat je nog tijdig zelfmoord kan plegen... Of in verzet kan komen.]
      Je kan ook verhuizen naar een ander land. Nl is toevallig het land waar ik geboren ben, voor hetzelfde geld was ik een neger in Timboektoe.
      Ik hecht mij niet zo aan spullen, dus ook niet aan landen. De wereld is groot genoeg.

      Verwijderen
    4. @ Wolf.
      Hun G-d gaf hen de opdracht àlle volken te onderwerpen.
      Vluchten is uitstel.

      Ik las vanochtend een korte beschrijving van het leven van iemand die door deze idioten werd gefusilleerd:

      https://en.wikipedia.org/wiki/Pavel_Florensky

      Pavel Florenski; (1882 – 1937)) was a Russian Orthodox theologian, priest, philosopher, mathematician, physicist,
      electrical engineer, inventor, polymath and neomartyr.

      In 1937 he was transferred to Saint Petersburg (then known as Leningrad) where, on 25 November, he was sentenced by an extrajudicial NKVD troika to death. According to a legend he was sentenced for the refusal to disclose the location of the head of St. Sergii Radonezhsky that the communists wanted to destroy.


      Pikant detail: Weet je wie de opprer-recht4er in Neurenberg was , in 1945-46 ?

      Dezelfde joodse Rus die in Moscow al die show-trails had gedaan.

      Verwijderen
  9. Kijk eens wat er uit de longen van een recent “gevaccineerde” patiënt kwam: “Sliert van aangehechte bloedklonters… Denk je nog steeds dat die prikken onschadelijk zijn?
    https://www.frontnieuws.com/kijk-eens-wat-er-uit-de-longen-van-een-recent-gevaccineerde-patient-kwam-sliert-van-aangehechte-bloedklonters-denk-je-nog-steeds-dat-die-prikken-onschadelijk-zijn/

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Is misschien al gesignaleerd hier: Zelfs Lareb erkent nu dat veel vrouwen flinke problemen hebben met menstruatie.

      We wisten al dat het vaccin een grote voorkeur heeft om zich in de ovaries te nestelen.

      https://www.bndestem.nl/gezond/duizenden-meldingen-over-menstruatiestoornissen-na-coronavaccin~a4e5d762/

      Verwijderen
    2. Yep, het spike eiwit houd er ook van om zich te hechten aan de testikels. Kindjes krijgen zal heel moeilijk worden in de toekomst ben ik bang.

      Verwijderen
    3. Ha, mijn bloed en zaad zullen straks letterlijk goud waard zijn, maar ze krijgen geen druppel van me.

      Verwijderen
    4. Zweden krijgt het ook door en stopt het feksieneren met Moderna voor mensen <31 jr.

      Nog meer goed nieuws van het "Gezond Verstand"-front: Karel van Wolferen schijnt te zijn getroffen door cojona. Zo erg, dat hij eigenlijk naar het ziekenhuis had gemoeten. (Wolf: dit zou zijn dood zijn geworden) Dankzij een portie IVM van een bevriend persoon is hij er weer helemaal bovenop gekomen.

      Ik vroeg mij al af, waarom KvdP voordracht nummer 25 had gedaan, maar dat is dus de reden.

      Verwijderen
    5. Ik kwam 'm toevallig (weer) tegen: Pfizer Scientists: ‘Your [COVID] Antibodies Are Better Than The [Pfizer] Vaccination.'

      Laat dit even goed tot je doordringen: geplaatst: 05 okt. 2021, 1.345.023 weergaven 123K duimpjes omhoog, 18.613 reacties. Alles in 1 dag. Geweldig.

      Verwijderen
    6. Vandaar dat de artikelen die normaal gesproken Karel van Wolferen schreef, nu zijn geschreven door Kees van der Pijl.

      Dank de hogere macht dat Karel weer de oude is (aan het worden is)

      Verwijderen
    7. Ik heb via een website Ivermectine gekocht, maar ik ben in de maling genomen. Moet nog achter mijn geld aan. Is 80 euro. Niks spannends. Maar toch vervelend dat ik geen Ivermectine heb.

      Verwijderen
  10. Kunstmatige schaarste. Schandalig!

    Opnieuw sterke stijging gasprijs, nu al acht keer zo duur als een jaar geleden
    https://nos.nl/artikel/2400511-opnieuw-sterke-stijging-gasprijs-nu-al-acht-keer-zo-duur-als-een-jaar-geleden

    op de futures markt is de gasprijs ongeveer 2,5 zo duur geworden.
    https://nl.investing.com/commodities/natural-gas

    Dus de overheid zit weer zijn zakken te vullen. Bovendien hebben ze langlopende contracten met veel goedkopere tarieven. Grrrrrrrrrrrrrr houdt het nu nooit op met het gelieg? Geven de hoernalisten te veel om hun baantje van 3000-4000 euro netto om de hele maatschappij naar de klote te laten gaan? Beseffen ze dan niet dat ze in de toekomst niks meer bezitten zolang ze meegaan en alles maar promoten wat de cult wil.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. De Gouden Eeuw voor Rusland gaat beginnen?

      Verwijderen
    2. Ja. Hoop dat er een dag komt dat Poetin en China hun middelvinger opsteken tegen de cult. Het leven van de gemiddelde rus zal dan beter worden dan van de gemiddelde nederlander.

      Dit is er nu gaande.
      The Supply Chain Halts – Exclusive Report
      https://www.infowars.com/posts/the-supply-chain-halts-exclusive-report/
      Dit is denk ik de externe schok waar ze ons met angst gevangen mee zullen houden en chanteren.

      Verwijderen
    3. @oli: [Kunstmatige schaarste.]

      Die is nu zo opgelopen, dat het Alarmfase 1 in Den Haag veroorzaakt. (Trending op twitter)
      Niet de prijzen van brandstof, maar een graaiende overheid is de oorzaak.

      Verwijderen
  11. Dawg 5 oktober 2021 om 22:38
    @ JV

    Domste wat je kan doen is 'de jodenkaart trekken'.

    ========

    Dawg onderbouwt zijn bewering dat ik iets heel doms doe met een link naar de Off Guardian waar je àllws kunt vinden, maar geen enkel woord over WIE de hele pandemie bedacht en geïnitieerd zou kunnen hebben.
    -------------

    Ik geef wèl argumenten om deze 'the jews did it' te onderbouwen, en gebruik vooral joodse bronnen.

    1) Ik noemde een maand geleden een brief van David Cole ( joods) die ongeveer dit schrijft:
    "Er is een kleine groep joden die altijd er naar streeft om zoveel mogelijk ellende in de wereld te brengen, zoveel mogelijk mensen over de kling te jagen."

    2) Ron Unz ( joods) schrijft/zegt: In 2018 stierf een flink deel van de varkens in China, aan een varkens infectie.
    In 2019 stierf een flink deel van de kippen in China, aan eeninfectie ziekte.
    In 2020 ontstond er ineens een zeer besmettelijke ziekte in China.
    Maar China reageerde zeer snel: Toen er nog slechts 17 mensen waren overleden aan Corona, besloot de regering om 400 miljoen mensen in lockdown te plaatsen. Alleen op die manier kon China 'het vege lijf redden', of beter: haar economie overeind houden, wat uiteindelijk hetzelfde is als 'overleven'.

    Waarom denken we aan de Neocons?

    Omdat die in 1999 uitgebreid beschrijven hoe ze nog 100 jaar de baas over de wereld willen blijven, in hun PNAC Report.
    https://cryptome.org/rad.htm

    En ze schrijven oa dit: pag 77 (van totaal 98) :

    " the art of warfare on air, land, and sea will be vastly different than it is today, and “combat” likely will take place in new dimensions: in space, “cyber-space,” and perhaps the world of microbes."

    pag 78: " and advanced forms of biological warfare that can “target” specific genotypes may transform biological warfare from the realm of terror to a politically useful tool. "

    3) Als je het Arendar systeem bestudeert (van 1500 tot 1800 was er in feite een zeer groot joods rijk waar de niet-joden voor het kleinste vergrijp werden gespietst)

    en als je dr Matt Johnsons beluistert over de Russische Revolutie ( officieel een arbeiders-coup, maar wel een waardoor de Joden de baas werden in het land, 60 miljoen non jews doodden en de arbeiders tot halve slaven werden... )

    dan denk ik dat ik mijn stelling beter heb onderbouwd dan Dawg.

    En voor de goede orde: lockdowns, spuitjes , menstruatie-problemen: het stelt allemaal nog niks voor in vergelijk met wat deze mensen ons al hebben aangedaan in het verleden.

    Maar ja, als je bang bent gemaakt (door de veroorzakers (*) om over de ver-oorzakers te lezen (beste Dawg, dit geldt ook voor jou), en alleen met de gevolgen en symptomen bezig bent, en dus eigenlijk onwetend in de wereld rond huppelt, dan moet je zelf dat noodlot ook maar ondergaan, want dan kun je het niet voorkomen. Ik krijg jou blijkbaar niet wakker geschud.

    (*) De Kerk had hetzelfde mechanisme geïnstalleerd: wie aan het bestaan van hun God durfde twijfelen, met die persoon liep het zeer slecht af: hij werd hier op aarde al uitgestoten, en later zou hij branden in de hel.

    De 'Religie van de Holocaust' heeft hetzelfde mechanisme in ons geprent: wie aan hun slachtofferschap durft twijfelen, wordt uitgestoten en als onmens beschouwd. Omdat we zo overtuigd zijn van hun slachtofferschap, kunnen we ons niet indenken dat ze daders zijn: de cognitieve dissonantie zou te goot zijn. Dus hun daderschap blijft volledig buiten beeld. Ook al omdat zij volledig de media controleren. Om dat daderschap te zien moet je naar Unz en David Cole luisteren. Wie doet dat? Niemand hier bij Blik.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Blijf dat gehamer op jouw vriendjes, die trouwens ook volop meedoen aan dat genexperiment, op je eigen blog doen, boertje.
      Zolang jij hier rondhangt met jouw zever jaag je andere mensen weg.
      Met boerenwijsheid kom je niet ver. Voor mij niet genoeg om hiermee in discussie te treden. Als ik dat zou willen kom ik wel naar jouw blog. Maar heb je mij daar ooit gezien?

      Verwijderen
    2. Nee Matt,

      Het is omdat je helemaal niks weet dat je aan een discussie met mij niet begint.

      Ik zal het nooit vergeten:
      "Ik heb niks tegen joden. Ik ken er twee, en ze zijn allebei OK" , dat was de redenering van Matt.

      Je hebt geen enkele dossierkennis.
      Waar zou jij een argument vandaan moeten halen?

      Verwijderen
    3. [Niemand hier bij Blik.]

      Niemand?

      Verwijderen
    4. Een enkeling... Sofia.

      Even Matt bijspijkeren:

      https://www.unz.com/article/afghanistan-before-and-after-us-intervention/

      Een wetenschappelijk onderzoeker was in de zomer van 1978 in Kabul en hoort van wetenschappers hoe daar 6 maanden eerder de communisten aan de macht waren gekomen: Een eerdere staatsgreep had niks veranderd: het volk werd uitgebuit door de hele rijken. Marxisten zaten in de gevangenis. Toen pleegde het leger een vredige staatsgreep, liet de Marxisten vrij en vroeg hen om een regering te vormen en de landhervorming door te voeren. Tegelijk kregen vrouwen volledig gelijke rechten en meisjes gingen in miniorok naar de universiteit.... tot Amerika bedacht: "Als we nou die bergvolken eens gingen bewapenen en trainen en opstoken tegen de regering in Kabul, dan komt waarschijnlijk Moskou te hulp en dat wordt hun ondergang."
      En zo gebeurde. Zbig Brzezinski heeft het in 1992 in Le Nouvel Observateur zelf uit de doeken gedaan.

      Verwijderen
    5. Doe de moeite niet om mij "bij te spijkeren".
      Verloren moeite. Met jou kun je nu eenmaal niet discuteren: je hebt altijd gelijk (denk je).
      Ik laat je in jouw ""wijsheid"".

      Verwijderen
    6. Vraag aan JV: Is dit hierboven een voorbeeld van cognitieve dissonantie?

      Verwijderen
    7. @ Jan

      Van Arendar,via Russische revolutie en neocons zonder verdere hoe, waar of wat naar de stelling dat de joden achter de covid zitten? De werkelijke aanstichters van deze plandemic/scandemic zijn vast dolgelukkig met dit soort aantijgingen. Ze hoeven maar een keer 'antisemitisme' te roepen en alle waarheidszoekers staan gelijk met 10-0 achter. Kijk alleen maar naar de opgeklopte verontwaardiging die het dragen van een gele ster tijdens een demo kan veroorzaken.

      Verwijderen
    8. @ Dawg.

      Om een goede voorspelling te kunnen doen wie er achter een bepaalde daad zit, kun je diverse strategiën gebruiken.

      Ik gebruik een soort checklist:
      1) Wie heeft als taak van zijn God de opdracht gekregen om de andere volken met list en bedrog te onderwerpen?
      2) Wie heeft in het verleden andere volken totaal onderworpen en op gruwelijke wijze bekandeld? ( Hint: Esther,Arendar, Rusland)
      3) Wie dacht in 1999 nog dat ze de wereld nog wel 100 jaar zouden kunnen controleren?
      4) Wie bepalen of er een wereldwijde crisis komt danwel een vewrlengde bull markety periode? (=Wie controleren de FED)
      5) Wie kan de Media controelren en zo van eeen held een schurk maken, en van een schurk een held?
      6) Wie controleren het beleid in de 20 grootste bedrijven wereldwijd ( Hint: Blackrock, Vanguard, State Street)

      Nou, Dawg, ga maar even proberen: eskimo's ... nee. Duitsers .... nee. de Fransen ... nee. De Russen... nee.

      Je komt er vast wel uit.

      Laat je niet afleiden door alle vage entiteiten die deze mensen 'de wereld in sturen', zoals: de zwarte Paus, de Illuminatie, de Deep State, de 300 families, Al Qaida, ISIS , etc etc.

      Het zijn entiteiten die vaak nauwelijks bestaan,en voor zover ze bestaan, werken ze voor hèn. Die lieden hebben geen keus, of ze zijn door 'hen' gecreeerd, of geïnfiltreerd en overgenomen.

      Voorbeeld: De Muslim Brotherhood werd al in de jaren 50 een werktuig van de VS, en de VS is nu een werktuig van de Israeli's.


      Verwijderen
    9. Je kunt ook een meer algemene methode gebruiken:

      = follow the money
      = of: cui bono.
      = of: Wie heeft èn de motivatie, èn de middelen, èn de mogelijkheden.


      Verwijderen
    10. Oftewel je laten hersenspoelen en door Jan Verheul.

      Verwijderen
  12. Ik dacht dat we JV inmiddels duidelijk hadden gemaakt dat cult niet een Joods complot is, maar een bankiers/corporatistisch complot. Maar niet dus.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Graag even onderbouwen dat alle coöperaties en bankiers Joods zijn Wolfje.
      We schrijven 2021 en niet 1930.
      Dat kun je niet, dus jouw stelling kan weer naar de prullenbak verwezen worden.
      Je lijkt sprekend op een pipo Wolfje.

      Verwijderen
    2. @Eddy
      Juist. Dat joodse is er ondertussen wel uit. Het is 666, Eye of Providence, kind offering, pedofilie etc etc.

      Verwijderen
    3. kind offering, pedofilie etc etc?
      Je praat alsof je er zelf bij was oli.
      Je gaat mij toch niet hier vertellen dat je zeker bent van je zaak omdat mensen dat op internet als een stel papagaaien rond bazuinen?
      Het enige wat ik er wel uit kan halen is het getal 666.
      Allemaal symboliek en bijbels naar de openbaringen van Johannes.
      Of wij nu die openbaringen live meemaken nu of zeer binnenkort?
      Dan zouden we nu ook in de verdrukking moeten zitten en daar merk ik momenteel weinig van.
      Ik geniet nog volop mijn vrijheid.
      Denk ook niet dat ook maar iemand die van mij kan wegnemen.
      Hij/zij die denkt van wel, give it a shot en kom voor mij staan.
      Mijn vrijheid is alleen af te pakken door mij te vermoorden.
      Nog steeds niemand gelukt en ben ook niet bang er voor dat iemand het in z'n hoofd zou halen om zoiets te doen.
      Op naar de volgende dag oli, en de mooiste bloempjes worden vroeg in de ochtend geplukt.
      Hou je taai makker.

      Verwijderen
  13. @Matt, de geschiedenis vervalser Jan Verheul kan alleen maar aan komen zetten met David Cole oftewel
    Pipo David Stein.
    https://www.thewrap.com/who-david-stein-strange-hollywood-republican-outs-himself-holocaust-denier-david-cole-89/amp/

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Eddy, zoals ik hierboven al opmerkte, ik reageer niet op die boer en lees zijn "schrijfsels" niet.
      Ik heb geen hypotheek (meer*),goed pensioen en geen schulden en dus ook geen last van de vriendjes van de boer, die, als ik hem moet geloven op de loer liggen om mij het leven zuur te maken.
      Dat lukt hun niet want al zolang ik op dit blog kom en dat is intussen al 7 jaar heb ik nog nergens last van gehad.
      Dat de boer zichzelf graag knettergek laat maken is zijn zaak, en blijkbaar is hij goed op weg om in dat stadium terecht te komen.
      Weet je nog van die demente boer die denkt dat hij ook kan schilderen? Wat een prachtig kunstwerk hij gemaakt heeft op die kar langs de snelweg?
      Voor zijn gemoed hier nogmaals een aan hem gewijd cartoon:

      de boer in actie

      Ik moet lachen met de boer.Misschien komt er nog meer inspiratie uit voort.
      (*)In België ben je verplicht om af te lossen.

      Verwijderen
    2. Je hebt het goed voor elkaar Matt.
      Dat heb je aan jezelf te danken en niemand anders.
      Ben het niet altijd met je stellingen eens geweest.
      Gelukkig kunnen we onze heftige geschillen achter ons laten liggen en ons focussen hoe we stabiel, gezond en gelukkig kunnen blijven staan in het leven.

      Verwijderen
  14. Deze vrouw noemt rond minuut 17 oa zeolite en ozon therapie als middelen om te genezen van de gifinjectie. De rest kon ik niet verstaan. Heeft iemand anders gehoord van detox stoffen voor de injectie?
    https://www.frontnieuws.com/pure-horror-arts-ontdekt-mysterieuze-zwarte-structuren-in-het-bloed-van-gevaccineerde-patienten/

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Ik ben daar niet bekend mee oli.
      Ik creëer geen probleem om daarna een oplossing (remedie) te zoeken.
      Voorkomen is altijd beter geweest dan genezen.
      Maar het volgende vond ik wel naar wat zoekwerk.
      https://www.artsenvoorvrijheid.be/blog/2021/08/08/ontgiften-na-vaccinatie-of-preventief-het-kan/

      Mochten er mensen zijn die spijt hebben gekregen om zich te laten vaccineren of ernstige blijvende bijwerkingen ondervinden, zullen ze wel naar zoiets op zoek moeten gaan lijkt me.

      Verwijderen
    2. @oli:[Heeft iemand anders gehoord van detox stoffen voor de injectie?]
      IVM schijnt goed te zijn. Zie verhaal bij @Rootman. Ook diverse tweets gezien te bevestiging. Ik zou zeker geen ozon therapie nemen. Ozon is slecht voor de longen.

      Verwijderen
  15. "In een uitgebreid vonnis - 15 kantjes - is door de Voorzieningenrechter geoordeeld dat er 'voorshands' geen sprake is van - kort gezegd - discriminatie en is de vordering afgewezen. Uit een eerste lezing komt naar voren dat er geen ruimte zal zijn voor 2G."

    10:20 a.m. · 6 okt. 2021

    https://twitter.com/BartMaes16/status/1445665281901092867

    BeantwoordenVerwijderen
  16. @oli: Klote voor je, dat het zo gelopen is. Kan je die website niet hier plaatsen? Dan weten we, welke we niet moeten gebruiken.
    Btw er is toch zoiets als een site, waar je kan controleren, of die site wel te vertrouwen is?

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Op de 'zwarte doos' website in een video de uitleg door Maes over de uitspraak:

      weer een rechtszaak verloren

      Verwijderen
    2. We moeten ophouden met die rechtszaken.

      De enige oplossing is niet mee doen en mensen binnen het systeem bewerken zodat ze het zinkende schip gaan verlaten.

      Verwijderen
  17. G.B. Wolf6 oktober 2021 om 20:15
    Vraag aan JV: Is dit hierboven een voorbeeld van cognitieve dissonantie?`

    Nee,
    Als iemand alleen scheldt en roept, maar niet serieus in discussie wil of durft, dan is dat geen 'cognitieve dissonantie'.

    Dissonant = als twee klanken niet bij elkaar passen.
    cognitief = in jouw bewustijn.

    Voorbeeld: Jij vindt A een prima vent, maar je vindt B een lul. Het verveldende voor jou is: A en B zijn dikke maatjes.
    Dat gaat niet lekker samen in jouw hoofd. Je gaat die dissonant oplossen door òf A toch wat minder prima te vinden, òf B minder lullig.

    Maar het belangrijkste en meest gebruikte belang van dez epsychologische eigenschap is volgens mij: Dwing mensen om te doen wat de overheid eist of wil. ( Omdat je bang bent neem je toch die prik, bijv. hoe2wel je echt tegen prikken bent). Nà die prik te hebben genomen wordt het veel moeilijker om in het openbaar te zeggen: "Je moet geen prik nemen. De overheid heeft het slecht met ons voor."

    Dit zou de hele functie van de Corona tpoestanden kunnen zijn: het volk langzaam maar zeker aan de kant krijgen van 'de Overheids maatregelen".

    In elk geval zijn onze psychologische grenzen in de laatste 2 maanden al behoorlijk verlegd.
    Wat we 2 jaar geleden ondenkbaar vonden, is nu 'redelijk aanvaardbaar.'

    Zo kan een overheid die het slecht met ons voor heeft ( een vijandige Elite, die niet tot ons eigen volk behoort) ons langzaam maar zeker tot makke schapen maken.


    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Wie een goed geheugen heeft kan zich vast en zeker nog herhinneren dat bij aanvang begin vorig jaar van het ziekte debakel dat Jan Verheul voorstander was van het vaccineren bij wat hij vond kwetsbare ouderen.
      Want die namen ook al ieder jaar de griep vaccinatie. Hij schreef toen ook dat hijzelf ook ieder jaar de griepvaccinatie neemt.
      Over schapen gesproken waar hij het over heeft.

      Verwijderen
    2. Begin 2020 was er geen sprake van een vaccin.
      Dat zou nog jaren duren.
      Ik heb er dus toen niks over gezegd.

      In de afgelopen 21 maanden heb ik niet een keer geschreven dat ik vind dat mensen een vaccin moeten nemen.

      Ik vind dat iedereen dat zelf moet weten.
      Ik denk wel dat voor oudere mensen met co-morbiditeiten ( te dik, diabetes,etc) het waarschijnlijk verstandig is om een vaccin te nemen. Het geeft wèl enige bescherming.
      Maar zelf heb ik het dus nog niet genomen. Ook nog nooit eren griep prik genomen.
      Ik gebruik andere middelen.

      Ik luisterde zojuist naar een verhaal over de Russische filosoof Ivan Ilyin.
      Die maakte korte metten met 'denkers' als E.

      Kort gezegd: politiek is veel belangrijker èn veel complexer dan arts zijn, of een vliegtuig besturen, of een fabriek leiden.

      Waarom moet iemand die niet in staat bleek om piloot te worden of arts, of een fabriek te leiden, wèl mee lullen over politiek?
      Blijkbaar heeft ie niet genoeg verstand en oordeelsvermogen voor de eenvoudiger zaken als artsenij, jumbojet vliegen of een bedrijf leiden. Maar wèl om een goed politiek inzicht te hebben??

      We zien het voor ons: E. heeft geen idee wat ik een jaar geleden schreef, maar dat hindert hem geenszins.
      Hij beweert gewoon ijskoud waar hij zin in heeft.
      Of het waar ids of niet maakt hem niet uit.
      Fout dus.
      Mutatis mutandis:
      Vliegtuig neergestort, patient dood. Fabriek failliet.
      Maar niet als je politieke onzin verkoopt. Dan zijn er geen directe zichtbare gevolgen.

      Dus zitten we opgescheept met meningen van derderangs 'denkers' die normaal al lang de hongerood zouden zijn gestorven , in vroeger eeuwen.

      Verwijderen
    3. Je kunt je eruit lullen hoe je wilt Jan Verheul.
      Ik weet wel wat je schreef vorig jaar.
      Jij was ook een van de grootste voorstanders van oudjes achter ramen opsluiten.
      Ik vond toen al gelijk dat je aan paniek zaaien meedeed.
      Als anderen ook last hebben van geheugen verlies en nu net doen alsof jij toen niet paniekerig was om die cojona.
      Daar heb ik geen boodschap aan.
      Corona is nog altijd een psyop, het bestaat niet in werkelijkheid.
      Het bestaat alleen als een lekker biertje.
      Dus JV, je kunt weer ophoepelen.

      Verwijderen
  18. Aandacht voor een opmerkelijke show van RJ, waarin hij alleen maar FEITEN over Covid-19 toont, niets meer en niets minder.

    BeantwoordenVerwijderen
  19. OT.
    Huig Plug dient vandaag voor de rechtbank te verschijnen. De cameraploeg van de Blauwe Tijger zal hierbij aanwezig zijn.

    BeantwoordenVerwijderen
  20. 't Is geel. En je draagt het op je kleding. En 't is in Duitsland.

    https://twitter.com/NiemandsKnegt/status/1445727603734712321

    'Ik zeg niets… Ik maak geen vergelijk… Ik houd mijn mond...'

    BeantwoordenVerwijderen
  21. Nieuwe trend in opkomst: Tweedeling in de medische wereld. Stopzetten van gratis bloed is ook trending.
    Ze willen medische apartheid? Kunnen ze krijgen. Op 5 oktober 2021 om 22:40 schijn ik een startschot te hebben gegeven.
    Het wordt nu wel druk rond mijn linker tepel: Er stond eerst: ¡no_donor! Daar komt nu bij: geen feksien.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. De 2-deling gaat worden getest: Een horeca-bedrijf voor alleen Witte Mensen. 't Is gewoon een keuze, toch?

      Verwijderen
    2. Rob J. doet een vertwijfelde poging het tij te keren. Helaas, de dijkdoorbraak, die je zelf hebt veroorzaakt, is niet meer te keren.

      En emotionele chantage helpt daar niet bij. A propos: hoeveel van die 1271 zijn gefeksieneerd? Nou dan!

      Verwijderen
  22. Voordracht Karel van Wolferen nr. 26: ''Het Grote Vergeten''

    https://www.youtube.com/watch?v=cST5N094D5s

    Blij hem weer te horen en zien.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Dank. Ben het nu aan het downloaden. Ik heb ze tot nu toe allemaal.

      Verwijderen
  23. "Het is niet de gasprijs die all time high is - maar de torenhoge belasting die dit kabinet op gas heft (en dat komt weer door het absurde, zinloze, de economie kapotmakende klimaatbeleid). Kijk maar: in 2006 was de gasprijs 3x zo hoog maar onze energierekening veel lager dan nu."

    https://twitter.com/thierrybaudet/status/1446056263884886018

    Bam!!!

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Rusland heeft genoeg superschoon, goedkoop gas. Als u straks in de kou zit, is dat een politieke keuze van de Atlantische elite en hun hysterische politici waarop u heeft gestemd.

      Billen. Brand. Blaren.

      https://twitter.com/patricksavalle/status/1446049549911568385

      Verwijderen
  24. Wacht even, ik doe de gaskachel weer aan.
    Hij brand als een tierelier.
    Niks blaren. Wel heerlijk warme voetjes.
    En Dawg maar hysterisch doen weer hier.
    Lijkt wel of niets anders hem meer bezig houd.
    Arm ventje toch. LOL

    BeantwoordenVerwijderen
  25. Plus het verschil tussen klein- en grootverbruikers (van aardgas) is gegroeid.

    https://twitter.com/FVD_Fragmenten/status/1446057054465142785

    Zoals de tabel laat zien betaalde de kleinverbruiker in 2016 16 maal zoveel per kubieke meter , in 2021 is dat 27 maal zoveel per kubieke meter.

    BeantwoordenVerwijderen
  26. Dat gaat om energie belasting.
    Als je dat omrekent naar euro's op jaarbasis gaat het om minder dan verhoging van €200,- sinds 2013.
    Kijk je naar wat het jaarinkomen bij midden inkomens is gestegen afgelopen 8 jaar, ben je er zelfs meer dan €200,- op vooruit gegaan.
    En toch zeurt Dawg weer.
    Maar dat komt omdat Dawg niet zo goed is in rekenen, niet verder kijkt en zeer zeker erg vergeetachtig is.
    Oppassen met zulke figuren, want voordat je het weet heeft hij jou misleid.
    Mij misleid hier al jaren niet. Zal 'm ook nooit lukken.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Je lult uit je nek.

      https://www.ad.nl/geld/energierekening-wordt-onbetaalbaar-voor-lage-en-middeninkomens~ae2d0190/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F

      Verwijderen
    2. Nee, jij lult uit je nek.
      Het ad lult ook uit z'n nek.

      Verwijderen
    3. Onbetaalbaar voor midden inkomens?
      Als ze een gat in hun handen hebben wel, ja!

      Gemiddeld netto inkomen 2021
      Het bruto inkomen verschilt natuurlijk van je netto inkomen. Je betaalt eerst nog premies en belastingen voordat het geld op je rekening gestort wordt. De echte cijfers zijn dus een stuk lager. Dit zijn alle cijfers over het modale inkomens op een rijtje:

      Bruto modaal inkomen: € 36.500 per jaar (incl. vakantiegeld)
      Bruto modaal inkomen: € 2.816 per maand (excl. vakantiegeld)

      Onbetaalbaar voor lage inkomens?
      ga er eens van uit dat de lage inkomens de bijstand trekkers zijn wat altijd roepen: er is toch geen werk.
      Thuis op de bank blijven zitten bevalt mij beter.
      Zelfs voor deze groep mensen is er geen paniek.
      Want in het walhalla van Nederland trekken ze huursubsidie, trekken ze zorgtoeslag en krijgen ze vaak ook nog kwijtschelding van gemeente belasting aanslagen.
      En dan ook nog durven te zeiken: energie rekening is onbetaalbaar van al het gratis geld wat ik trek uit de gemeenschapskast?

      Het moet niet gekker worden en het ad doet weer slecht huiswerk.
      Optiefen die krant of anders draai je gaskraan dicht en steek je de kachel maar aan met dat stuk misleidende voddepapier.

      Verwijderen
  27. Een echte BOMBSHELL ! De top van de Australische staat New South Wales neemt ontslag.

    De politie heeft de bankrekeningen van al die politici, ze hebben geld ontvangen van het farmaceutische bedrijf Pfizer om het vaccin goed te keuren. Hetzelfde gebeurt in elk land van de wereld. In NL ook?

    Neem nog een frikandel, jongens.

    BeantwoordenVerwijderen
  28. Nee danke, ik neem vanavond een kogelbiefstuk.

    BeantwoordenVerwijderen
  29. En een zeker parlementslid, die door een zeker lid hier wordt bejubeld, naait deze persoon voor de zoveelste keer weer een oor aan.
    Blijf toch liever huisjes melken, man.

    BeantwoordenVerwijderen
  30. Goed gedaan Wybren. Goed nagedacht.
    Zou Wolf met "deze" persoon Wolf zelf mee bedoeld zijn?
    En wie bedoeld hij met een zeker "lid"?

    BeantwoordenVerwijderen