Vanessa Beeley managed to escape from Syria just in time, a couple of days ago; read her story, here:
donderdag 12 december 2024
Vanessa Beeley's narrow escape from Syria
woensdag 11 december 2024
Toyota's naar Syrië? Rutte: "Weet niet waar u het over heeft"
Rutte op bezoek in Blik's geboortestad, daar moesten we natuurlijk wel bij zijn, en dat waren we dan ook.
dinsdag 10 december 2024
Kevork's analyse over Syrië
woensdag 4 december 2024
Rusland Premiere Marie-Thérèse ter Haar stijf Uitverkocht
woensdag 27 november 2024
"Het Westen kan Oekraïne van kernwapens voorzien"
De Palestijnen-nijd en Rusland-nijd zit er diep in bij onze Zionistische geliefde leiders. En wat Zakharova voor mogelijk houdt, zal niemand verbazen. Kernwapens voor Kiev. Waar gaat dit heen? "Waar kan ik heen? Ik kan niet naar..." (copyright, het Goede Doel). Het artikel komt van RIA Novosti, dus geen kinderachtige bron.
********************************************************************
Het Westen kan Oekraïne van kernwapens voorzien, zei Zakharova BRON
Zakharova zei dat Rusland geen twijfels heeft over de mogelijkheid om kernwapens naar Kiev over te dragen.
MOSKOU, 27 november — RIA Novosti. Rusland twijfelt er niet aan dat het Westen Oekraïne de kans kan bieden om kernwapens te verwerven, zei de woordvoerster van het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken, Maria Zakharova.
Eerder meldde de New York Times dat sommige Amerikaanse en Europese functionarissen zouden hebben voorgesteld om kernwapens terug te geven aan Oekraïne. Op zijn beurt zei de perssecretaris van de president van de Russische Federatie, Dmitry Peskov, dat speculatie over de mogelijkheid om kernwapens in Oekraïne in te zetten onverantwoord is, dit wordt gezegd door degenen die de realiteit niet goed begrijpen.
"Het lijdt geen twijfel dat het collectieve Westen Oekraïne wel eens de kans zou kunnen geven om kernwapens te verwerven. Onze tegenstanders hebben herhaaldelijk betoogd dat geen enkel internationaal verdrag en verplichtingen hen daarvan weerhouden. Ik kan niet zeggen dat we feiten hebben die we in dit stadium kunnen delen", zei Zakharova tijdens een briefing.
Ze voegde eraan toe dat het in het belang is van echt verantwoordelijke staten om een dergelijke ontwikkeling van gebeurtenissen te voorkomen.
"De onverantwoordelijke acties van het regime in Kiev en zijn westerse curatoren kunnen de hele wereld op de rand van een ramp brengen. Ik denk dat de meerderheid van de wereld dit heel goed begrijpt", zei Zakharova.
Vorige week werd het decreet van de Russische president Vladimir Poetin "Over de goedkeuring van de grondslagen van het Russische staatsbeleid op het gebied van nucleaire afschrikking" gepubliceerd. De bijgewerkte lijst van voorwaarden waaronder Rusland kernwapens mag gebruiken, omvat: het gebruik van nucleaire of andere massavernietigingswapens tegen Rusland of zijn bondgenoten; agressie tegen Rusland of Belarus met het gebruik van conventionele wapens, die een kritieke bedreiging vormt voor hun soevereiniteit; betrouwbare informatie over de lancering van ballistische raketten tegen Rusland of zijn bondgenoten; het gebruik van massavernietigingswapens tegen Russische faciliteiten of militair personeel buiten het land; een aanval die gevolgen heeft voor het Russische leger en overheidsfaciliteiten die van cruciaal belang zijn voor het functioneren van nucleaire strijdkrachten; grootschalig gebruik van lucht- of ruimtemiddelen, waaronder vliegtuigen, kruisraketten en drones, waarbij de staatsgrens van Rusland wordt overschreden.
dinsdag 26 november 2024
Zieke Zionistische Entiteit Dresdent Beiroet
Kan iemand een ziekere entiteit bedenken dan de Zionistische? Genocide hier, Genocide daar, moorden hier, moorden daar.
Nu zijn ze weer oorlogsmisdaden aan het plegen in Libanon. zie de brute beelden, HIER.
Waarom steunt ons regime dit? Waarom wil zelfs FvD niet op zijn minst stoppen met het voorzien van moordwerktuig aan dit Genocidiale regime? Vragen, vragen, vragen.
Rupsje nooit genoeg
Natuurlijk heeft de zieke entiteit niet genoeg aan terreur in 1 land. Ook Gaza moet er ook vandaag weer aan geloven:
Dit is een van de belangrijkste straten van Jabalia Camp, de Al-Hojastraat, die halverwege de jaren zeventig door Sharon werd verwoest en door de kampbewoners weer werd opgebouwd.
Vandaag keert Israël terug om wraak te nemen, niet alleen op de bewoners van het Jabalia-kamp die het heeft gedood en verdreven, maar ook op bomen en stenen.
dinsdag 19 november 2024
Eerste ATACMS raketten (6 stuks) op Bryansk regio in Rusland
De Amerikanen laten er geen gras over groeien. De inkt van hun toestemming om Amerikaanse ATACMS raketten af te vuren diep in Rusland is nog niet droog, maar vannacht, 3:25 uur plaatselijke tijd (in Amsterdam 1:25) werden de eerste 6 van dit type afgevuurd op de regio Bryansk; 5 werden door luchtafweer uit de lucht geschoten; één richte beperkte schade aan; geen gewonden of doden. Wat gaat Putin doen?
Het ministerie van Defensie meldt een aanval met ATACMS-raketten op de regio Brjansk
Het Russische ministerie van Defensie meldde dat de strijdkrachten van Oekraïne (AFU) vannacht met 6 ATACMS-raketten hebben toegeslagen op een object in de regio Brjansk. Dit is het eerste gebruik van raketten van westerse makelij op het grondgebied van Rusland buiten de nieuwe regio's en de Krim.
![](https://resizer.mail.ru/p/9fb253b2-1c8c-5847-825f-0d742302a68e/AQAGpk9xcQABfMZ4IEuw2_s3YGitaMBd74IE-sDAm0PhVbLRhHaNg8yPRBAVwkwnCJ1Kh1UHSrfEQpwzvOVb03cp1eI.jpg)
"Vannacht om 03:25 uur trof de vijand een object op het grondgebied van de regio Brjansk met zes ballistische raketten. Volgens bevestigde gegevens werden ATACMS operationeel-tactische raketten van Amerikaanse makelij gebruikt", zei het Russische ministerie van Defensie in een verklaring.
De berekeningen van het S-400 luchtverdedigingssysteem en het Pantsir luchtverdedigingsraketsysteem schoten vijf raketten neer. Een andere werd beschadigd. De afdeling merkt op dat de fragmenten op het technische grondgebied van de militaire faciliteit vielen. Daar brak brand uit, maar die werd prompt geblust. Er zijn geen slachtoffers of vernielingen, zei het ministerie van Defensie in een verklaring.
Eerder meldden de Oekraïense media dat de strijdkrachten van Oekraïne de regio Bryansk hadden aangevallen. De generale staf van Oekraïne heeft het gebruik ervan echter niet bevestigd.
donderdag 14 november 2024
Kerst in Rusland Een reisverslag door Roy ter Haar
maandag 11 november 2024
14-Jarige Bender vernietigt Narrativ Tel Aviv
woensdag 6 november 2024
Ivm wapenleveranties aan Zionistische Maniakale entiteit, FVD opgezegd
Wat zou je zelf doen?
Een maniakale seriemoordenaar klopt 's avonds laat bij je aan de deur; hij is op weg naar zijn volgende willekeurige slachtoffer in de wijk verderop, en wil je keuekenmes, dat je zelf voor 2 tientjes bij de Blokker gekocht hebt, voor maar liefst EUR 100 kopen van je:
0 Tuurlijk, dat mes direct verkocht; een oud keukengereedschap voor 5 keer over de kop verkopen is in het familiebelang, een zogenaamde no-brainer, dus direct gedaan.
0 Nee, natuurlijk niet; alles gedaan om de maniak tot zinnen te krijgen en van zijn daad af te houden.
Dan nu -onderstaand- de volgende 2 stemmingen in de 2e Slaapkamer, en zie het stemgedrag van "onze vredespartij" (goede marketing!) FvD:
Stoppen met moordwapens leveren aan de maniakale genocidiale Zionistische entiteit? Waarschijnlijk volgens FvD niet in het Nederlands belang. Gewoon mee doorgaan. Het is het in de steek laten van de autochtone bevolking van Palestina en Libanon en de ganze regio, in optima forma.
Het thema Palestina, Genocide, Libanon, Beiroet. Het zijn woorden die in het woordenboek van FvD sowieso niet lijken voor te komen. Maar deze stemming, waar ze natuurlijk niet mee te koop lopen, als "vredespartij", maar die wij wel op het spoor kwamen, is voor ons, het moge duidelijk zijn, absolute no-go.
Gemene, Sluwe en afgunstige Zionisten dienen gestopt te worden
Het is jammer, want Thierry en zijn club doet veel goed; maar net zoals in het begin van Corona, zit hij nu weer compleet fout. Op wat ons betreft, het belangrijkse thema van het moment. Natuurlijk eten wij er hier in de Polder geen boterham minder om. Maar kom op hé, elke dag de verwoesting , de mensen, de kinderen, de woonwijken, de cultural heritage sites, de huisdieren, de ziekenhuizen, de scholen, de ledematen, de hulpverleners. Met onze wapens en onderdelen! Wij hebben ons lidmaatschap opgezegd, en dat verzoek is inmiddels gehonnoreerd. We zijn weer partijloos. And it feels better.
woensdag 30 oktober 2024
Brand bij Brits wapenbedrijf BAE in Barrow-in-Furness
10.30.24. Relevant.
“Vandaag was er brand op het terrein van het Britse defensiebedrijf BAE Systems in de stad Barrow-in-Furness.
Volgens berichten in de media worden daar kernonderzeeërs geproduceerd. Op de foto, zoals ze online schrijven, is er rook in een bouwwerkplaats.
De politie zei dat er geen sprake was van een nucleaire dreiging, maar adviseerde mensen binnen te blijven en deuren en ramen gesloten te houden. Twee mensen werden in het ziekenhuis opgenomen."
maandag 28 oktober 2024
Luchtmacht Israel vermoordt 38 mensen in Libanon in 1 etmaal
Luchtmacht Israel vermoordt 38 mensen in Libanon in 1 etmaal.
Vliegtuigen en drones van de Zionistische entiteit hebben aanvallen uitgevoerd op 18 dorpen en plaatsen in de Bekaa vallei in het Oosten van Libanon. Meer dan 60 mensen zijn dood gemaakt. Circa 100 zijn gewond. Aldus een bron van de Libanese reddingsdienst aan RIA Novosti.
Het artikel maakt niet duidelijk over welke tijdspanne het gaat. Wel komt het daarna met het volgende:
In het afgelopen etmaal zijn 38 mensen doodgemaakt en 124 gewond, aldus het Libanese Ministerie van Gezondheid.
De Zionistische entiteit heeft al meer dan 2.500 mensen in Libanon vermoord, sinds 1 Oktober.
dinsdag 22 oktober 2024
Zionistische entiteit gaat door het lint: Beiroet, Gaza, Syriê, Westbank, Perzië, Bekaa, Baalbek
Zionistische entiteit gaat door het lint: Beiroet, Gaza, Syriê, Westbank, Perzië, Bekaa, Baalbek, Aleppo, Jabalia.
De NOS verbergt het nieuws in een achterafje, de Telegraaf (De Genocidegraaf) verzint een smeerartikel over Palestijnen om de Genocide goed te praten, de praatprogramma's mijden de Genocide als de pest, en zo kunnen we nog wel even door gaan. De terreur van de Zionisten kent geen grenzen. Banken, tentenkampen, woonwijken, ziekenhuizen. Kinderen, vrouwen, baby's. Ze bombarderen en terroriseren erop los alsof het een lieve lust is. Maar in de schandaal media gaat het over antisemitisme, Russische bevroren banktegoeden, en andere verhaaltjes voor de vaak; alles om de aandacht af te wenden van de Zionistische terreur in de hele regio aldaar. Je zult de Zionisten maar plots als buur aan je deur krijgen, ben je dan even de Sjaak, of nog erger, je krijgt ze geplant op je eigen grond zoals de Palestijnen ten deel is gevallen.